Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor éreztétek először úgy,...

Mikor éreztétek először úgy, hogy kéne egy társ?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 18:09
1 2
 1/13 Csakegylány.17 ***** válasza:
jó rég volt már :)
2014. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kiscsoportban:D
2014. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19 évesen
2014. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1,5 éve :/
2014. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista koromban vált erőssé ez az érzés, akkor már komolyan vágytam egy stabil kapcsolatra. Tanultam/dolgoztam, és végig az járt a fejemben, hogy még ha sikeres is leszek a magam módján, mit fogok ezen élvezni, ha üres lakásba megyek haza? Meg amikor egyedül sétáltam a hóesésben, a karácsonyi vásárban, olyan rossz volt a párokat/családokat nézni, és arra gondolni, hogy nekem esetleg nem lesz férjem/gyerekem, akiknek örömmel tervezgethetem a meglepetéseket :) Vagy hogy nem lesz senki, aki megfogja a kezem, és rám mosolyog.

Vicces, mert azóta férjem van, most a karrier miatt görcsölök :D

2014. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
attól függ hogy mihez, sakkhoz, versenyautózni , bankrabláshoz,babázni,shoppingolni, sportolni, vagy valami ilyesmikre gondoltál? a lehetőségek száma szinte végtelen...
2014. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

úgy egy 1 éve

17/l

2014. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor 21-22 évesen rádöbbentem, hogy bár kevesen vannak, de vannak még normális értékrendű, értelmes lányok a föld színén, akikkel szívesen megházasodnék és nem csak ostoba riherongyok rohangálnak a világban. Azóta folyamatosan és egyre erősebben vágyódom ez után, minden másnál jobban.
2014. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pár hónapja. Majdnem lett egy kapcsolatom, aztán úgy rendesen pofára lettem ejtve. Azóta azt érzem, hogy kellene egy, megtudtam milyen dolog tartozni valakihez. 15L
2014. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1. osztályos koromban voltam először szerelmes, de úgy IGAZÁN 13 éves koromtól vágytam egy kapcsolatra. (Most van barátom.) :) 16/L
2014. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!