Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön egy srác a suliból?!

Bejön egy srác a suliból?!

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik és elég jófejnek is tűnik nem az a menő hanem inkább az a csendes "szürke egér" filling. Bejelöltem fb-n belájkoltam pár képét, de nem írt rám.... Nyomulás lenne ha ráírnék? Fiúk ti, hogyan reagálnátok ha egy vadidegen lány rátok írna?? Igazából eddig annak a híve voltam, hogy kezdeményezzen a fiú, de a mai fiúk sajnos erre nem hajlandóak vagy beszariak (tisztelet a kivételnek...)

Tudom éljek a való életben és ne fbn, de azért ráírni nem lenne annyira gáz mint odamenni dumálni ...:"D Amúgy meg kb sose lógók a facebookon

Elsősorban fiúk válaszát kérném :)

17/L



2014. febr. 1. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
írj rá egyszer
2014. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem biztosan nem zavarna ha oda jönnél hozzám, vagy rám írnál.

Idővel lehetne ez nyomulás, de eleinte biztosan nem zavarna

2014. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Engem nem zavar, ha a lány kezdeményez. De azért óvatosan, mert engem pl elriaszt ha rögtön szerelmet vallanak meg hasonlók. :D
2014. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet félénk és nem mer írni, írj rá, max. azt válaszolja, köszi, de nem
2014. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért ott nem tartunk XD Meg én nem vagyok az aki könnyen szerelmet vall :"D Csak szimpatikus ennyi :)
2014. febr. 1. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy "like" tudod mennyit ér? Ennyit:

"Aha, oké"


Csak emiatt nem fogok rád írni. Egy az, hogy te vettél fel, vagyis illő lenne neked kezdeményezni. Ja, és egyáltalán nem gáz, ha odajössz hozzám a szünetben.

2014. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sándorjános ***** válasza:
Tudod mi srácok is szeretjük, ha néha egy nő érdeklődik. Ha arányában véve vesszük, ha egy srác 4x 5x próbálkozik egy lánynál, akkor azokat a próbálkozásokat, pusztán beszélgetés szinten egy női érdeklődés egyenlít ki körűlbelűl. Tudod próbálkoztam egy lánynál, de sose kérdezett vissza, sose jött oda hozzám, csak, ha én akartam hozzá odamenni... elég egyoldalú és, ha egy kapcsolat felveti az egyoldalúságát, akkor az demoralizálja a fiút. Szerintem nyugodatan írj rá, de kéne, hogy legyen bátorsága kezdeményezni. (Velem is volt ilyen, hogy egy buliban megismertem egy csajt és bejelöltem, ráírtam, de se elfogadni nem fogadta el, valamint az üzenetre se válaszolt. Szerintem ez esetben ő bolt beszari, vagy én voltam nagyon balek, amikor beszélgettünk.) - Ha rám írna egy csaj örülnék neki, bárki is legyen az (kb. 50 aktív nő ismerősömből csak egy írt rám eddig :D).
2014. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 laci911 ***** válasza:
szerintem jelezgetneked kéne nállam 1 csaj volt aki rám írt az sexet akart ...nem mertem bele fogni mert sokan voltak már vele . Szerintem élőbe kéne beszélgetni vele egy rondább barátnődet kell , hogy segitsen neked és te pont oda lépsz , hogy segítsz neki . Vagy rá írsz és kérdezgetsz tőle valamit .
2014. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a jeleket a jó f..ba, ha szimpatikus beszélgess vele, amikor már ismeritek egymást jobban akkor (ha ő nem teszi) hívogasd el közös programokra, majd ha nem lép akkor kérdezd meg tőle h: barát v pasi

na hajrá

2014. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!