Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez ennyire tabu téma, vagy...

Ez ennyire tabu téma, vagy más gond volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este megismerkedtem egy hihetetlenül gyönyörű lánnyal, legnagyobb meglepetésemre ő szólított le engem, táncoltunk, dumáltunk. Mondtam, hogy nagyon szépnek találom, és hogy szimpatikus, és ő is így vélekedett rólam. Minden jól alakult, elkezdett kérdezgetni van-e barátnőm, mondtam neki hogy nincs, amit ő nem akart elhinni. Én pedig elmondtam, hogy nem túl rég lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak, de túl vagyok rajta. Ezek után nemsokkal otthagyott. Szerintetek ez okozhatta? 23f
2014. febr. 2. 14:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

hát így már más, akkor tényleg szándékosan hagyott ott. :/

nem tudom mit mondhattál/csinálhattál, ami miatt így megváltozott a véleménye, ráadásul az elején még ő ment oda hozzád.

2014. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!