Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki nagyon...

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
Eggyel alattam jár, de kábé egyidősek vagyunk. Nagyon szimpatikus, szerintem jól néz ki (nem az a tipikus szépfiú, de nagyon bejön), gitározik és az a kedvenc bandája, ami nekem. Viszont az a helyzet, hogy életben nem váltottunk még egy szót sem. Nagyon félek, hogy ha csak úgy odamegyek, hülyének néz, vagy kitalál mindent. Gáz, hogy a nevét, stb. a barátaimtól és a facebookról szedtem. Szomorú, hogy ma már így a neten kideríthetek róla egy csomó mindent. Visszatérve a témához, ti mit javasoltok? Az ilyen mosolyogj és szólítsd meg nem jó, mert nem is ismerem, csak furcsán nézne, hogy ki vagyok. Szégyenlős és esetlen vagyok egyébként. Most mit csináljak? Szemléljem messziről és töprengjek azon, hogy mennyire vagyok szánalmas? Segítsetek légyszi
2014. febr. 3. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
gitározás és a bandán kívül ugyanez a helyzet egy lánnyal nekem is:/ 16/F
2014. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekek a mai világban olyan könnyű dolgotok van, hogy az őrület. Ott van pl. a facebook. Ott csak megtalálod. Ráírsz. Szereted ugyanazt a bandát? Akkor egy közös máris van bennetek. Kitalálsz valamit azzal kapcsolatban, csak, hogy ráírhass és legyen egy személyes találkozó, akár csak 5 percre. És lehet elkezdeni beszélgetni, ismerkedni.

Vagy ha gitározik rákérdezel, hogy tudna e segíteni gitár vásárlásban, mert nem tudod neked milyen lenne a jó, mert gondolkozol hogy vennél és tanulnál.

2014. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha egy aranyos lány rámmosolyogna, az már elültetné bennem a gondolatot. Ha többször felveszed vele a szemkontaktust, akkor előbb-utóbb fel fog ismerni a suliban. Ha nem ő, akkor te bejelölheted a Facebookon.


Ezzel az alap már megvan, csak közelebb kell kerülni hozzá. Egy-egy szia, ha elmentek egymás mellett, Fb-n kommentelhetsz, ha pl. a kedven bandátokról tesz ki valamit, és meg is indult a kapcsolat kialakulása.


Egyre és egyre többet kell kommunikálni, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Aztán már jön magától szerintem, de az is lehet, hogy ha közelebbről megismered, nem is lesz szimpi.


Sok sikert, és majd számolj be, ha sikerült öszejönni :)

2014. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Mindenképpen megfogafom a tanácsokat, meglátjuk mi lesz. :)
2014. febr. 4. 16:43
 5/5 anonim válasza:
Hogy alakultak a dolgok? 😊
2017. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!