Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik 1fiú, hogy derítsem...

Tetszik 1fiú, hogy derítsem ki a nevét?

Figyelt kérdés
1suliba járunk de nem tudom melyik osztályba jár,nem hiszem hogy van közös ismink. Félek oda menni mert egyből azt gondolná hogy tetszik főleg miután bejelölöm facebookon.Attól is hogy bunkózna stb.
2014. febr. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj oda és kérdezd meg. Legalább idejében kiderül, ha bunkó.

Amúgy meg nem az a cél, hogy rájöjjön, hogy tetszik neked? Szóval, akkor mi van, ha egyből arra gondol, hogy bejön neked…

2014. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom h egyből egyértelmű legyen,félős vagyok:(
2014. febr. 3. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

ütközz vele össze a folyosón és ejtsd el a könyveidet

v csak szimplán mikor arra jár ejtsd el a cuccaidat


lejárt szinte már közhelyes ismerkedési módszer, de attól még beválhat

2014. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudom, hogy ez már nem divat, de próbáld a következőt: Menj oda hozzá, és mondd neki:


Szia, én ........ vagyok. ( a pontozott helyre értelem szerűen a Te nevedet tedd)


Téged hogy hívnak?


Hidd el, bejön.

2014. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van a ti osztálytermetekben órája,amikor nektek máshol,kérdezd meg valamelyik osztálytársad,hogy most amúgy melyik osztály van a ti termetekben.Utána ha van olyan osztálytársa,akit ismersz,de eddig nem tudtad,hogy osztálytársak már jó,hanem,akkor ismerkedj össze egy osztálytársával,de ennyi erővel,akkor vele is összeismerkedhetnél.
2014. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!