Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi nem jelöl be...

Ha egy pasi nem jelöl be facebookon, akkor nem érdeklem? Vagy van nektek is olyan, hogy nem meritek bejelölni egy ismerősötöket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak leszarja a fb-ot.
2014. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont úgy csinálsz a fb-vel mintha az egy élet fenntartó dolog lenne, mintha elengedhetetlen lenne...
2014. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint a régi haverjaim, osztálytársaim, évfolyamtársaim csak azért jelöltek be, mert érdeklem őket? azok is, akiknek családja van...


lehet, leszarja a facebookot.

2014. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy srác az egyetemen, aki iszonyatosan bejön nekem, de már csakazértse jelölöm be! (az is igaz, hogy én soha senkit nem igazán szoktam bejelölne..kb jó ha félévente 1 személyt bejelölök)

Ő se jelölt be engem, igaz, hogy van barátnője, de folyton néz és buliban már 2X odajött...úgyhogy nemhinném, hogy hidegen hagyom.

22L

2014. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
attól függ milyen szituációból ismered. és hány évesek vagytok?
2014. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!