Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsak le egy olyan...

Hogyan szólítsak le egy olyan lányt, akit csak a buszon látok és akkor is mindig az ikertestvérével és a barátnőivel van? 19/F

Figyelt kérdés
A lány fiatalabb nálam, ugyanott szoktunk leszállni és van egy ikertesója, ennyit tudok róla. (És még azt is, hogy hova jár suliba). Sosem láttam még egyedül és ez szerintem nagy hátrány, ugyanis úgy nem jó ismerkedni, hogy körülöttünk állnak a barátai, arról nem is beszélve, hogy tömve van a busz, egymás hegyén-hátán vannak az emberek. Szóval nem nevezhető a legideálisabb körülménynek. Közös ismerősünk nincsen, legalábbis nem tudok róla, így "szárnysegédem" sincs. A lány amúgy nagyon csinos, de nem az a bombanő fajta, akit mindenki ágyba akar vinni. Fiúk, lányok javaslatait várom, nem tudom, hogy juthatnék egyről a kettőre. A normális, segítőkész válaszokat felpontozom!
2014. febr. 5. 07:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ilyen körülmények között csak azt tudod tenni, hogy egyszerűen odamész hozzá és elkezdessz vele beszélgetni(még a buszon), vagy, amikor leszálltok akkor mész oda hozzá ismerkedni.De egyébként csak lesz valamikor egy szituáció, hogy ne barátokkal utazzon és akkor ragadd meg az alkalmat és mutatkozz be neki, kérdezd meg a nevét és aztán mondjuk jelöld be facebookon, és majd akkor ott chat-elsz vele...
2014. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Syruss válasza:

áhhh a buszos pillanatok ^^ (szintén ingázó volnék sok ilyen élménnyel :D)

azt kellene tenned, hogy felhívod kicsit a figyelmet magadra azzal, hogy először csak stírölöd (legfontosabb hogy ha van kontaktus NE ISMÉTLEM NE te legyél az aki előbb szakítja meg a szem kontaktot!!! ha sokáig tart és érzed a szíved lüktetését akkor se ess ki, mosoly! szintén fontos! vedd elő a csábító mosolyod mikor kontaktus van, vagy már előtte is felveheted, de egy szimpla őszinte mosoly is megteszi amiből levenni hogy "bejössz" ha visszamosolyog akkor nagyobb az esélyed egy emlékezetes beszélgetésre ^^ ha nem mosolyog hanem hirtelen másfelé néz, próbálkozz még, és olyan 1-2 alkalom után szólítsd le (ha úgy érzed a buszon, bár ha túl zsúfolt akkor tényleg nem a legjobb) ha leszálltok sétálj oda és szólítsd meg kedvesen, légy udvarias, "Szia, ne haragudj ha zavarlak, de felpillantottam rád a buszon, és nagyon magával ragadott a gyönyörű szemed/mosolyod, esetleg valamikor megismerkedhetnénk" de fogalmazz meg magadban valamit, és aztán jön magától, csak ne izgulj ;)

sok sikert! ^^

2014. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A helyzet az, hogy általában a legzsúfoltabb buszon szoktam őt látni és tényleg nem a legjobb az ismerkedés úgy, hogy a nyakadon van egy rakás ember, plusz még a barátai is ott vannak. Tegnap megpróbálkoztam ezzel a pimasz szemezős trükkel, néztem őt mosolyogva (nem voltunk messze egymástól) és néha ő is felém nézett, de nem tudom, hogy csak úgy kinézett oldalra vagy célirányosan engem nézett-e.
2014. febr. 5. 19:43
 4/4 Syruss válasza:

Az is lehetséges, hogy mivel baráti körben van, így a figyelme a többiekre irányul, így még azt sem venné észre ha az ölében ülsz:/

De a legbiztosabb, hogy amikor leszálltok a buszról megszólítod (és ne törődj a többivel, hisz csak ő vele szeretnél megismerkedni..:)

2014. febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!