Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy csomó...

Miért van az, hogy egy csomó csaj szívesen ismerkedik melegekkel, a meleg fiúk is szeretik, ha van egy csaj barátjuk, de eddig még egy leszbikus csajról sem hallottam, aki mondjuk fiú barátot (barátot! Nem dugipajtit) szeretne?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van egy pár lány aki inkább a fiúk társaságában érzi jól magát s inkább fiúbarátai vannak, valószínűleg van köztük leszbikus is.
2014. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem azért mert a leszbikus csajok jelentős része azért lesz leszbi, mert előtte csalódott a férfiakban (rosszul bántak velük, elég ha csa nem törődtek a szexuális kielégülésükkel). Viszont a melegeket ők sem tartják férfiaknak, ezért velük nincs is gondjuk.
2014. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Illetve a "friend zone"-ba tartozó "rendes srácokkal" sem.
2014. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 moonlightsentinel ***** válasza:

Ez amúgy rohadt nagy általánosítás, egy átlag melegnek semmivel nincs több lánybarátja, mint egy átlag heterónak. Én se "szeretem" ha lány barátom van, számomra egy barát egy barát, mindegy milyen nemű!

19/melegF

2014. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na,akkor itt vagyok én,hogy erre rácáfoljak! Én leszbikus vagyok,és szeretnék fiúkkal is barátkozni. :)
2014. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Témához indeken egy cikk:

[link]


Nevelt lányait szexuális vágyainak kielégítésére használó férfi ellen indult büntetőeljárásban igazságügyi pszichológusi szakvélemény megállapította, hogy a lányok a emiatt lettek leszbikusak, vádiratba bekerült: "„A vádlottól elszenvedett szexuális cselekmények, és a sértettek nemi identitásának megváltozása között ok-okozati összefüggés állapítható meg.”"

2014. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jav: indexen
2014. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: első megjegyzés: nem vág a témába. Második megjegyzés: eddig is tudott volt, hogy a szexuális identitás kialakulásában szerepet játszHATnak a körülmények is.
2014. febr. 6. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező!


A #2-es hozzászólásomban kifejtettekre hoztam a #6-os példát.

2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat!
2014. febr. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!