Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kiírom ide, hogy van e...

Ha kiírom ide, hogy van e valakinek kedve beszélgetni, akkor lányok hada fog rámírni privátban?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak ilyen unaloműzés és a fene se fog rámírni? Tegyük próbára, 20/F :D

Nem akarok semmit, csak ezt a talányt kideríteni, mert annyian írnak ki ide ilyen kérdéseket.


2014. febr. 9. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hm, nem igazán, ez nem az a bolygó
2014. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
máris tolonganak, lassan szelektálnom kell :D
2014. febr. 9. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is gondoltam, hogy nem fognak "tolongani". Én írogatok olyan lányoknak, akik ezt írják ki. Én ismerkedni szeretnék, de az a probléma, hogy messze laknak azok, akikről ezt sikerül megtudni, ha eljutok addig. De annak tényleg nem tudom, hogy mi értelme, amikor írok nekik, akik szeretnének beszélgetni, és vagy nem válaszolnak, vagy pedig annyit írnak, hogy "Szia!". Na, ez aztán a "nagy" beszélgetés! Az ilyenek szerintem csak unatkoznak, nem is nehéz rájönni.
2014. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Írhatsz! :) Ha csak unatkozol is.

16/l

2014. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!