Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szombaton megyünk a barántnőim...

Szombaton megyünk a barántnőimmel a Morisson's Ligetbe. Mennyire ismerkedős hely?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet ismerkedni? Mennyire szoktak inni az emberek pl. vannak ott hullarészegek vagy mindenki csak mértékkel? Az italkínálat milyen áron van? Köszönöm, aki válaszol 23L
2014. febr. 9. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha voltál már valaha valamilyen diszkóban vagy egyéb szórakozóhelyen, akkor kb pont olyan.
2014. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aztán csodálkozol,hogy csak dugni akarnak..
2014. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Árak: a legdrágábbak közé tartozik. Értsd úgy, hogy ha koktélozni akarsz, akkor könnyen százezres nagyságrendbe csúszhat a számla. Pár ismerősöm rendeltek pár kör italt, és otthagytak 50.000 forintot. Egyáltalán nem részegedtek le. De amennyire az ajánlásokat olvasom, egyszerű italok azért megfizethető árakon vannak, tehát ha csak sörözgetnétek, kóláznátok egyet, akkor nem kell aggódni :)


Mennyire ismerkedős: személyesen nem voltam ott még, úgyhogy nem tudom. Ismerkedni lehet ott, az biztos. Mindenhol lehet, egy szórakozóhelyen meg miért ne lehetne?


Mennyire szoktak inni: ilyen árak mellett jellemzően nem a megrögzött alkoholisták járnak oda. Vagy legalábbis a "pórnép" közül nem ők. De szerintem ezt nem lehet egységesen kijelenteni. Mindenféle ember van itt is, ott is. Nem egy úri kaszinó, ebből kifolyólag lehet számítani tajtrészeg emberekre, de biztos, hogy nem rúgnak be többen ott sem, mint más szórakozóhelyen.


Egyébként, ha többet meg akarsz tudni róla, akkor kérdezd meg az ismerőseid, vagy pedig használd ezt a nagyon tuti alkalmazást, amit pont erre találtak ki :)


[link]

2014. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig piszkáltak a barátnőim, hogy nem megyek el sehova szórakozni/ismerkedni, most rászántam magam... ezért kérdezem, hogy mégis milyen hely...
2014. febr. 9. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan a személyiséged, hogy imádd az ilyen helyeket, akkor nem fog tetszeni. Csak azért, mert az ismerőseid oda akarnak vinni, még nem kell menned. Vannak nagyon jó szórakozóhelyek, ahol a megfelelő társasággal jól érezheted magad akkor is, ha nem imádod a tömeget :) Ha gondolod privátban esetleg tudok ajánlani, bár én sem vagyok nagyon tapasztalt :)
2014. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, hogy egy szubjektív véleményt is olvass: Mint, minden szórakozóhelyen, itt is lehet ismerkedni, de nem örökké tartó szerelemmel nyilván.

Hullarészegek is vannak, meg mérsékeltek is. De főleg hullarészegek.

Az italkínálat egyáltalán nem drága. 21 előtt a koktél 700 Ft. Utána 1000 éjfélig, ha jól emlékszem, éjfél után van amelyik 1400, van amelyik 2000. Csütörtökön van kuponos akció (legalábbis eddig volt), kapsz három kupont és az 100 Ft-ot ér, abból vehetsz sört, tequila-t, Bailey's-t, de az nem nagy szám és nyilván vizezik. (hol nem?)

Összességében egész jó kis hely, ha bírod az ilyesmit.

2014. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csinosak vagytok, szép arc, és jó alak, akkor ez egy ismerkedős hely lesz. Ha nem vagytok szépek, nem lesz az.
2014. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!