Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ajándékot adjak neki?...

Milyen ajándékot adjak neki? többi lent! Olvasd el légyszi!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nem ismerek olyan jól, de meg szeretném lepni:


Egy előadásban játszik, 16-án lesz és meg szeretném ajándékozni, mert tetszett az előadás stb... Gondoltam már arra, hogy adok neki egy szivecskés Milka csokoládét, de eszembe jutott, hogy liszt- és tejérzékeny.



Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit ajándékozzak neki, hogy esetleg egy komolyabb kapcsolat kialakuljon köztünk? Nem úgy értem, hogy ettől már meg is fog csókolni, hanem úgy, hogy észreveszi, hogy gondolok rá és eszembe jut, hogy nem fogyaszthat glutént és laktózt tartalmazó ételeket.


Remélem, megértettétek a lényeget.


Előre köszönöm válaszaitokat, tippeteket!



12/L



2014. febr. 10. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy neki egy jónapot
2014. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. febr. 10. 17:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt egész nap beszélgessetek
2014. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki parfümöt,vagy izadás gátlót vagy mind a 2 őtt
2014. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
De hülyék élnek a földön istenem hisz csak egy 12 éves lány és gondolom a fiú se sokkal nagyobb.....szerintem vegyél neki egy PC játékot vagy egy tárgyat amit megtarthat.
2014. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ikonstar válasza:

Ilyen allergiás esetben nem a desszert a legjobb választás. A Milka különösen nem.


Inkább lepd meg egy nem túl drága, de aranyos plüss figurával. Ha veszi a lapot, akkor értékelni fogja. Utána menjetek el kávézni.

2014. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Kávézni :)))))))))))))))))))))))
2014. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem pedig igenis értékelné, ha valami glutén és tejmentes desszertet vennél neki (vagy sütnél neki anyukáddal). Egy ételallergiás bizony nagyon tud örülni ilyesminek! Menj be diétás üzletbe vagy vannak jó gluténmentes csoportok a facebookon, ott vannak jó receptek, melyek tejmentesek is!
2014. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerjuk a fiut, de valoban en is kerulnem az edesseget, vagy pedig bioboltban kulon vennek neki valot, amelyet o is fogyaszthat.


Ezen kivul kulcstarto, plussallat, vagy valami cuki midnig jol esik az embernek :-) Esetleg egy szivecskes plussmaci kulcstarto? :-) Akkor mindig eszebe jutnal, ha az ajtot nyitja, zarja.

2014. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

van egy nagy ötletem!


írtam neki egy levelet, összegöngyöltem, készítettem papírból egy virágot, s belecsúsztattam a hengerbe.


nem jó?

2014. febr. 11. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!