Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti honnan veszitek,...

Fiúk, ti honnan veszitek, hogy tetszetek egy lánynak, csak én vagyok az egyetlen fiú, akinek egy lány sem jelez, hogy lenne esélyem nála, most kajak ennyire ronda lennék, hogy egy lánynak sem tetszem?

Figyelt kérdés
Tényleg durva, hogy mennyi ronda embernek van párja, én is ronda vagyok, azt elismerem, de egy lány sem vesz észre, ha meg próbálkozom csak azt kapom, hogy kopjak le, ronda vagyok, vagy nem mondják ki, csak érzem én és lépek inkább.

2014. febr. 11. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
tegyél ki egy képet magadrol és megmondjuk
2014. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
küldj képet piviben és véleményt mondok
2014. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is,mint te.Tudom nem vigasztal,de velem is ugyanezt művelik.Bár vicces,én is láttam már olyan csúnya gyereket szép csajjal az egyetemen ahova járok.Na ezt sosem fogom megérteni,de hát az élet már csak ilyen,szar az egész...
2014. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kinek mi a ronda? ez viszonyítás kérdése... nem kellene ennyire bizalomhiányosnak lenni fiú, senki sem tökéletes
2014. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég nehéz pozitívan látni a külsőmet, ha folyton azt kapom mindenféle típusú meg külsejű lányoktól, hogy ronda vagyok...
2014. febr. 11. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és jellemezlek
2014. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet :)
2014. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hidd el nekem is volt udvarló lány de azt inkáb kihagytam nekem nem 1 szöke ku rva kel nekem a rendes lányok kellenek, bár iet 1 et ismerek aki szép és nem a enyem:(
2014. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha jó fej vagy akkor nem annyira számít a külső
2014. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
küldj képet légyszíves privátban!
2014. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!