Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol rontom el? Legyek nyomulós...

Hol rontom el? Legyek nyomulósabb?

Figyelt kérdés

Konkrét kérdésem lenne, a tapasztaltabbakhoz:

Hol rontom el a lányokkal való beszélgetést? Érdeklődő leveleket váltottam itt sok lánnyal, de aztán egy idő után nem írtak vissza, vagy sose kérdeztek vissza semmit. Nem lehetek tolakodó macsó, mert az nem az én személyiségem. Az "unalmas" dolgokról is kell beszélni, hogy felmérjük, milyen közös pontok vannak (melyik filmet szeretjük, stb), de persze nem csak ezekről beszélgettünk. Megkérdeztem, hogy milyen napjuk volt, hogy sikerült a vizsgájuk, mondtam viccesebb dolgokat is. De minden beszélgetés megszakadt... Ezt mind olyan lányoknál, akik a rendes, okos srácokat szeretik.

Legyek nyomulósabb? Hívjam el őket harmadik üzenetnél randira? De akkor meg perverz disznónak meg mindennek mondanának... Volt már ilyen is.

22/F



2014. febr. 11. 21:23
 1/6 Fernando_09 ***** válasza:

Először is ha egy lány azt mondja, hogy rendes és okos srácot keres, az nem igazán igaz. Vagyis igaz, csak nem ugy ahogy a fiúk gondolják, hanem nekik egy férfi kell, aki egy kicsit bunkó, aki ha kell néha megalázza, akár mások előtt, aki erős, és még sorolhatnám, viszont ő ebből a férfiból akarja kihozni a rendeset, mert igy kihivás a nőnek, és ezt a rendes srácot igy értik, hogy ő maguk akarnak a rosszfiúból rendeset faragni. Magyarul amikor kedvesnek kell lenned, legyél bunkó, amikor bunkónak kéne lenned legyél kedves vele.


A másik, egyáltalán nem leszel perverz, ha korán elhivod, sőt igy sokkal nagyobb az esélyed hogy lesz valami, amig csak neten beszélgettek napmint nap, egyre többet és többet, annál jobban fog megismerni, és megunni, és megtudni rólad mindent, igy semmi értelme nem lesz, hogy találkozzon veled.

2014. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, ez valamennyire logikus is...

Egyébként több kérdést írtam ki, és ők írtak nekem, hogy ezek alapján (okos, rendes) ismerkedni szeretnének velem.

2014. febr. 11. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, tehát az első válaszoló egy frusztrált férfi.


nem baj, ha egy férfi rendes meg okos, a baj az, ha unalmas. legyél vicces és bókoljál.

egyébként ha beszélgetsz valami lánnyal, nem kell rögtön mindent beleképzelni. próbálkozzál sokat, és ha valakivel egy hullámhosszon lesztek, akkor nem fog megszakadni a beszélgetés. addig is művelődj, és dobj be valami érdekes témát.

az szerintem dögunalmas, hogy ki milyen zenét szeret. egy mondatot talán megér, de hacsak nem zenész valamelyikőtök, akkor nem kell ezen rugózni. tehát nyugodtan el lehet felejteni az ilyen sztenderd kérdéseket. próbáld meg kideríteni, hogy mi iránt lelkesedik a lány, és arról beszéltesd. meg te is arról beszélj, ami tényleg érdekel. ne csak a kötelező köröket fussad.

2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon röviden vettem csak elő egy-két ilyen kérdést, aztán izgalmasabb dolgokat is felvetettem...
2014. febr. 11. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
jó, de az is lehet, hogy nem rontasz el semmit. egyszerűen csak nem tetszhetsz mindenkinek. neked talán mindenki tetszik, aki szóba áll veled? próbálkozzál sokat és majd lesz, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak. és az is még csak a kezdet. tehát ki kell tartani, ez a lényeg.
2014. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a harmadik üzenetnél még szerintem is túlzás randira hívni valakit egyébként, de ha már egy pár napja leveleztek, és úgy látod, hogy minden klappol, akkor hívd el nyugodtan. ha nem akar randizni a lány, ne add föl, hanem próbálkozz másnál.
2014. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!