Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Őszintén, most ezek alapján...

Őszintén, most ezek alapján szerintetek van olyan lány valahol kint a városban, a környékemen lehetőleg, aki, ha meglát képes vonzódni hozzám, akarna velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam, a középsuliban elkezdtek páran csúfolni, fura mód a butább szakmunkásosok inkább, akik velem nem is járnak se egy osztályba, se egy épületben, de volt, hogy ezek megláttak az utcán és azt mondták, hogy hogyn nézel ki? de nagy orrod van stb. Fiúk és lányok egyaránt bántottak a külsőm miatt. Aztán volt egy szép lány meg a barátnője és hát a szép lány, egyszera barátnőjével előttem és haverom előtt sétált pár méterrel, erre hirtelen hátranézett egyenesen rám és elmosolyodott rám, de olyan bájosan, nem tűnt gúnyolódásnak, még, ha az is volt, valamiért akkor először nem ezt éreztem, de sajnos mivel túl sokan mondták, mondják, hogy ronda vagyok, így már semmi hitem és önbizalma, hogy lehet esélyem egy lánynál is, főleg nem nekem tetszőnél, így nem is merek próbálkozni nekem tetsző lányoknál, de amúgy semmilyenné sem, még rájuk sem merek nézni, aki tetszik nekem azelőtt rejtem a legjobban, hogy ő érdekel engem, hiszen úgysincs esélyem nála a külsőm miatt, egy senkinek érzem magama a cuki, bájos lányokhoz képest. Mégis ez az eset olyan fura volt, mert volt ennek a szép lánynak egy magas barátnője, én meg alacsony vagyok, mégis a magas lány is, ha meglátott elkezdett hangosan vihorászni, olyan fura állapotba kerülni és nem egyszer figyeltemm meg, hogy ahogy meglátott egyből jelzett annak a szép lánynak, hogy itt vagyok, látott engem, még egyszer azt is hallottam, hogy ezt mondta neki szó szerint, gyere, siess itt van! Haverom is furának tartotta már a látottakat amúgy, de sajnos semmi biztosat nem tudtam meg, hogy most mi is a helyzet, ellenben mostanság is csak azt kapom, hogy ronda vagyok és egy lány sem, akinél nagy nehezen ráveszem magam a kezdeményezésre sem akar tőlem valamiért semmit sem, nincs nagy lelkesedés felém. Talán egy-kétszer volt olyan, hogy egy- pár lány mintha érdeklődött volna felőlem, de ebből sem lett semmi, mert én féltem elérhetőséget kérni, hisz már megszoktam, hogy folyton elutasítanak, ha kértem is csak azok adták meg, akiknek volt pasija és csak haverkodni akartak velem, meg is mondták előre, hogy úgy adják meg. Volt egy lány, akit haverom leszólított és a lány hirtelen rólam kezdett kérdezni, hogy én hol lakom, de csak ennyi volt, aztán egy másik lány is kérdezte ugyanezt, de csak akkor, amikor haverom mondta, hogy sietünk a buszhoz, mert én messze lakom. Amúgy minden lány fújjog, olyan is volt, hogy egy csapat páwa alázott le. KÉt fiú küönösen kifogott magának, két szintén menő, páwa lány előtt, úgy bealáztak, hoyg végül a lányok közül az egyik azt mondta szó szerint, hogy hányna, ha hozzá érnék is egyáltalán. Szóval gondolom ezek alapján semmi esélyem egy aranyos, kedves barátnőre, de fogalmam sincs mit tehetnék, mert széygellem a külsőm, úgy megyek már ki utcára is, hogy azt várom mikor fog valaki belém kötni, vagy kigúnyolni a nagy orrom, csúny arcszerkezetem miatt főleg, de talán az alacsonyságom miatt is utálnak a lányo, igazából még ez sem tiszta nekem, csak sejtem mi a főgond velem. Hiszen az a pár menő páwa nem nagyon volt tőlem magasabb, de nagyon drága, menő ruháik voltak és azért láttam, hogy nekik nincs olyan nagy ronda orruk, mint nekem.
2014. febr. 14. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok a duma. Pontosíts.. mit szeretnél te tulajdonképpen?
2014. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Írj nekem! Ha gondolod beszélgethetünk, ha akarod kép alapján mondok véleményt (lány ként)
2014. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaXD nekem azt monda 1 nő hogy hogy nézek ki haver odajott, osz elötte mondta nekem dik ki ez a hegyiboszorkányXD
2014. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3/3


az jó XD

2014. febr. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!