Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A különböző csajozási tippek,...

A különböző csajozási tippek, trükkök alkalmazása kizárólag a jóképű férfiaknál vezetnek eredményre, vagy egy "csúnyább" srác is reménykedhet simán ezekben?

Figyelt kérdés

PUA-ra gondolok például, vagy a feromon parfümre stb...

Vagy ha valaki nem rendelkezik előnyös külsővel, az így is úgy is esélytelen marad? Ha tényleg ennyire a külsőn múlik minden, akkor minek vannak a PUA féle tanácsadások, amikor elvileg ezeknek az lenne a funkciójuk, hogy a sikertelen embereket segítsék?



2014. febr. 14. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A PUA tanácsok a lehető legrosszabbak, amiket megfogadhatsz.
2014. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi a pélónak kell trükközni?
2014. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A PUA a legrosszabb a feromon parfüm pénz kidobás és ha trükökel akarsz csajozni akkor legyen már fantáziád és kamuzz
2014. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nézd el, ötletem sincs mi az a PUA féle tanácsadás... Nőként azt mondom neked, hogy ne dobd ki a pénzed ilyen hülyeségre. Hazugság lenne azt mondani, hogy nem számít a külső, de ha normálisan öltözöl fel, stb. már sokat lehet ezen javítani. És a nőket sokkal jobban érdekli a személyiség. Legyél kicsit határozottabb és poénkodj kicsit, na meg ne Megan Foxot próbáld felcsípni, hanem valamilyen reálisabb párosításra törekedj.
2014. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Moszuke ***** válasza:
amiért pénzt kérnek az átverés ilyen téren szerintem
2014. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs trükk, ha bejössz a lánynak bármit mondhatsz. Ha nem jössz be neki, akkor sem fogsz ha trükközöl.
2014. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csúnya férfi nincs, csak igénytelen. A PUA nem "trükköket" tartalmaz, hanem egyfajta életszemléletet, pszichológiai és életvezetési tanácsokat, amelyek segítségével könnyebben tudod kifejezni önmagad.
2014. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a KISUGÁRZÁSON múlik, én pl. magas, jó képű ember vagyok (minden vicc nélkül :D) de még se tudok összejönni egy lánnyal sem.
2014. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Taktikák, rutinok, meg előre begyakorolt dumák nem vezetnek túlságosan előre. És elég fárasztó is lehet...

Kis előnyből indulhatnak a jóképűek, de van két "szellemi" aduász (ha fejleszted): a humorérzék és a nonverbális kommunikáció. Ezekre feküdj rá.

Tehát csak a nagyon nagyon problémás külsővel megáldottaknak(?) nincs esélyük.

Soha nem puázgattam meg ilyenek.

2014. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 twoa. ***** válasza:
Lúzereket húznak le pénzzel hogy majd bemeséltetik velük hogy nekik is lehet szép nőjük.Márpedig ha nincs lóvéd akkor nemlesz se lány se nő..Ha pedig nem nézel ki jól akkorse.Hiába akármilyen hókusz pókusz..Ez ilyen tv shop szerű átverés.
2014. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!