Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik azok a trükkök, amikkel...

Mik azok a trükkök, amikkel egy nő fel tudja hívni magára a figyelmet, meg tudja bolondítani a férfiakat?

Figyelt kérdés
Testbeszédre és hasonlókra gondolok.
2014. febr. 15. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vörös színű ruhadarabok.
2014. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Celofánbikini.
2014. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

osztom az első véleményét és testbeszédnél

láza mozgás

szemkontaktus

erogén zonák érintése

hozzábújás

2014. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én görcsösen befeszülten mozgok, nem nézek szinte senki szemébe és mégis ha együtt vagyunk a barátnőimmel, mindig engem találnak be a pasik, rikta ha őket.

Nem értem miért, mert soha nem tetszelgek és nem teszek rá.

sőt, általában igyekszem őket a barátnőim felé tuszkolni, rábeszélni őket hogy velük foglalkozzanak de nem nagyon működik.

Arra is gondoltam már, hogy lehet hogy csak szexet akarnak, mert én arcra nem vagyok olyan szép mint a barátnőim (az alakom viszont jó).

Passz, szerintem még csak ettől sem függ, hogy milyenek a gesztusaid.

2014. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez trükknek számít-e, de nekem mindig a nézésemet említették meg a pasik, akikkel ismerkedtem. Hogy olyan szexisen és mélyen nézek.....nem tudom ebből mennyi igaz, nem látom magam kívülről, de ez jutott eszembe a kérdés olvasása közben. Na meg a kivágott felső, az is elégé fel tudja hívni a figyelmet.

Ennyi trükk jutott eszembe, mert gondolom a külső, arc meg ezek már nem ide tartoznak.

2014. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!