Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, tetszhet nektek olyankor...

Fiúk, tetszhet nektek olyankor is egy lány, ha nem mutatjátok különösebb jelét? Arra gondolok, hogy csak ránéztek, megállaptjátok magatokban, hogy jól néz ki, de aztán nem nézitek sokat, nem mosolyogtok rá.

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Legalábbis magamból kiindulva.Sok lány tetszik nekem, de nem nézek mindegyikre sokszor és nem mosolygok mindegyikre.
2014. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze
2014. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, felpontoztalak titeket!:)
2014. febr. 15. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam MINDIG ez a helyzet, mivel megalázónak tartom, hogy én próbálkozzak egy csajnál - ha tetszem neki, akkor kezdeményezzen ő nálam, "mássszon rám", és ha bejön nekem, akkor alakuljat vmi...
2014. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*alakulhat
2014. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Huha, érdekes megközelítés, de azért ez a válasz is hasznos volt, köszönöm.:)

Egyébként te annyira jól nézel ki, hogy a lánynak öröm, ha próbálkozhat?:) Csak mert sokszor gondolkodtam azon, hogy az adonisz kinézetű férfiak miért nem kezdeményeznek, akkor azért, mert ők várják el, hogy náluk kezdeményezzenek?:)

2014. febr. 15. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
megpillantasz egy lányt. megtetszik, megint rápillantasz, de észreveszed, hogy ő is ép akkor nézett rád, ezért gyorsan elnézel. de kíváncsi vagy rá, ezért újra- és újra rá kell, hogy pillants. ha nekem valaki tetszik akkor muszáj vagyok őt néznem. illetve van az a verzió, mikor túl jónak érzed, hogy tuti nem érdekled, ezért nem is nézed tovább
2014. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem vagyok "Adonisz". És sztem rosszul látod a dolgokat, mert akik nagyon előnyös kinézetűnek tartják magukat, azok kezdeményezőek szoktak lenni.
2014. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te vagy andy? mert ak igen:)))))))))))))))))))))))))))
2014. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!