Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves fiú vagyok és szeretné...

12 éves fiú vagyok és szeretnék ismerkedni egy osztálytársammal?

Figyelt kérdés

2 éve kezdett el tetszeni azóta oda vagyok érte, már farsangon küldtem neki szivet (kettőt is) de akkor még nem tudta hogy én voltam, de elmondtam 2 lány osztálytársamnak, hogy segítsenek nekem, naggyából segítettek is de elszólták magukat hogy én kérdeztem.

És az jött utána hogy most valentin napkor akartam neki szivet küldeni, de ez nem jött össze, mer a suli mégsem tartotta meg ezt?

De egy másik lány osztálytársam átadta neki a szivet és kérdezte tőle (aki nekem tetszik) hogy én voltam-e, most mit csináljak szerintetek?


2014. febr. 16. 17:36
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:

viszont mindig piszkáljuk egymást és nemúgy hogy azért mert én elkezdet hanem csak úgy, most tetszhetek neki?

Meraz egyik osztálytársam mekérdezte tőle és azt monta hogy nincs velem semmi baja. de nemnagyon tetszek nek.

Hogyan kedveltessem meg magam vele, azt tudom hogy dagadt vagyok, de ezen már segítek, de hogyan mert már mindig megkínálom meg ilyenek, szóval hogy?

És elvileg nem hitte el hogy ezt kérdeztettem az osztálytársammal hogy tetszem e neki, de ha ezt megkérdezné a suliban akkor mit mondjak?

Hogy igen vagy nem, vagy erről én nemtudok semmit?

Légyszives csak normális válaszokat, köszönöm.

2014. febr. 16. 17:41
 2/53 anonim válasza:
Ha nem mondod meg, valószínűleg egész életedben bánni fogod. szóval mond el! :-)
2014. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm, monjuk több osztálytársam is ezt javasolta, de nem fog kiakadni? mer dagi vagyok, de igazából jóban vagyunk
2014. febr. 16. 17:52
 4/53 anonim ***** válasza:
24%
menj inkább csináld meg a leckét,ne itt fárassz minket a hülyeségeddel.
2014. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Szerintem, sz.arj a küszöbre.
2014. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
34%
az előző jól mondja, és senki nem szereti a dagadt faszokat, kezdj el sportolni, ne zabálj csokit, és lehetsz még jóképű
2014. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
38%
meg mit akarsz 12 évesen csajozni... még a kis kukidból a sperma sem jön ki... tanulj inkább hogy ne egy elcseszett "menő" swag köcsög legyél , és vidd inkább valamire az életben, például tanulj hogy orvos lehess...
2014. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
bár ilyen helyesírással ... 12 évesen ez egy vicc
2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
képzeld el az osztálytársaimnak nem, de nekemár jön sperma, hiába is mondom ne hidd el , de igaz mer szoktam verni bzmeg
2014. febr. 16. 18:04
 10/53 A kérdező kommentje:
kapjátok be az első válaszoló normális
2014. febr. 16. 18:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!