Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Nagyon tetszik egy fiú a suliban. Õ 17 éves,11. es. Én 2 évvel kissebb vagyok.

Figyelt kérdés
Nap mint nap látom õt suliban, néhány osztálytársával is nagyon jóba vagyok, de ahányszor csak odamegyek az osztàlyukhoz, õ sosincs a közelben. Már fél éve szerelmes vagyok bele, és sajnos nem tudom kiverni a fejembõl. Szerintem nincs esélyem nála. Már próbáltam felhívni a figyelmet magamra, de semmi. Nem tudom mit tegyek. És lassan felõröl ez az érzés. Az biztos, hogy tud a létezésemrõl, mert látott eleget,sõt sajnos már az egész suli ismer. Kérlek, segítsetek, ha mást nem, legalább egy jó felejtõmódszert adjatok :)

2014. febr. 16. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaj,de aranyos. Majd elmúlik.
2014. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg és beszélgess vele, nem túl nehéz. Felejtéshez meg ajánlom a vodkát.
2014. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a vodka felejtési segítségét, de vele max 3 óra esik ki. Legalábbis nekem.
2014. febr. 16. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem iszol belőle eleget. De nem ez a lényeg, beszélj vele! A legrosszabb esetben is csak annyi történik hogy kiderül a srác nem érdeklődik irántad. (Bár ilyen eseteknél ez igen ritka.)
2014. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis voltam 11.essel (9.es vagyok:D)nem mindig jó.. általában neki már szex kell..és ha te még várni akarsz azt nem biztos hogy tolerálja..amúgy menj oda hozzá:)
2014. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgetni
2014. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bazzeg a mi idônkben ezt nem lehetett kiírni a netre, s megérdezni a világtól.


javaslok neked egy filmet kedves kérdezô. 5 perces csak.


https://www.youtube.com/watch?v=oqYUbpjrZxc

2014. febr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Lehet,hogy ahol te élsz ezek a dolgok már nem léteznek (amiket a videóban elõrebocsájtottál) de én, aki itt élek Erdélyben, egy faluban még mindig ugyan úgy telnek a napjaim, mint nálatok régen. Ha elítélsz azért, mert fiatal vagyok, van internethozzáférésem, és ettõl jobban érzed magad, hát Isten segéljen... De azért mert a környezetedben levõ gyerekek nem úgy viselkednek, mint ahogy régen ti, ne engem okolj. Addig, amíg ti nyáron strandra jártok, napoztok, mi a mezõn izzadunk. Remélem, hogy az unokáid majd ha meglátnak egy egészséges paraszt tehenet nem azt fogják kérdezni, hogy ~ ez miért nem Lila?~ mert én már hallottam nem egy gyermektõl. Hányszor nézted végig egy tehén ellését, hányszor takarítottad ki egy macskánál nagyobb àllat mocskát? Bocsánat, hogy segítséget kértem a szerelemhez, de szerencsés vagyok, mert nálunk még elvárják a fiú kezdeményezését, a lányok nem mennek csak úgy oda, hogy Szia Tetszel, járunk? Persze, utalni lehet arra, hogy hahó, én is itt vagyok, de nem úgy, hogy k***nak öltözve megmutatjuk mindenkinek mindenünk.

2014. febr. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!