Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A régóta magányos emberek,...

A régóta magányos emberek, hogyan ismerkednek? Miben bíznak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, sokan vannak (vagyunk), többek között, akik régebb óta, vannak akik már évek óta magányosak!

N, ezek az emberek már kicsit "csalódtak", visszahúzódottak, magába fordulók és csendesebbek a társaságban! (ha éppen lenne társaság..)


Namármost, ismerkedni és meghódítani egy nőt csak úgy lehet, ha valakinek pozitív kisugárzása van ÉS vagány, erős, kisportolt, sugároz belőle az önbizalom, és nyomja a szöveget-nyomja a szöveget!! A nők erre figyelnek fel!!

Erre vannak bekódolva a nők, hogy a legerősebbet válasszák!

Tudjátok, mint az állatoknál, a falkában...stb.


Most ezek az évek óta megzakkant, begubózott emberek, mégis, hogy képzelik el az ismerkredést? Miben bíznak? Hogy lesznek "nagypofájúak" egy társaságban?


Hisz csak ilyenek kellenek a nőknek! Most képzeljétek el, ha egy ilyen magányos ember hetek, hónapok esetleg évek múlva rászánja magát az ismerkedésre, akkor hogy közeledik a nőkhöz?

Mert ilyen, unott, világfájdalmas, pofával, lehorgasztott fővel egyszerűen odamegy a nőkhöz? Van értelme?


Ha meg őszinte akar lenni a szerencsétlen fickó, az sem jó ötlet!


Akkor hazudjon és ezt mondja?

-Hely de szeretem az életet, kiváló vidám fickó vagyok, villám van a Rózsadombon, minden nőt megkaptam eddig, velem jól jársz!


Vagy legyen őszinte és ezt mondja?

-Legutolsó balak vagyok! Elutasított minden nő! Képtelen vagyok az ismerkedésre! Depressziós vagyok! Pénzem sincs!

Önbizalomhiányos vagyok! De, most rászántam magam az ismerkedésre! Gyere, ismerkedjünk! Velem jól jársz!


Az őszintességgel sem jár jól az egyén! Akkor mit tegyen?

Egyszerűen nem értem az embereket! Miben bíznak? Hogy fognak ismerkedni?



2014. febr. 17. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban bízok, hogy nem kötelező ám ismerkedni...
2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmibe nem bízom...
2014. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig kibírtam, a többi is menni fog. Egyébként meg van más is az életben, vannak dolgok amikben én is jó vagyok, ez számít. ;)
2014. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajom az élettel, amik történtek nem épp az élet hibája, csak épp Velem történtek. Nem vagyok szomorú se... :D Nem hívom baleknak magam, mert nem kellenek a negatív gondolatok, mivel ott kezdődik a baj. :) Az elutasítás egész életembe kb. 2 személyre igaz, szóval próbálkozni se igen próbálkoztam. :D Depresszióból kilábalóban vagyok, inkább paranoia a jellemző.

De a kérdés még is illik rám. :) Miben bízok? Hogy majd ha egyetemre megyek BP-re, és az ott eltöltött idő alatt megismerek valakit, igazából ennyi. :D

Azt nem szabad mondani, hogy soha nem lesz senkim, magam se hinném el. Másnak lehet, Nekem is lehet, ennyi. :)

Ja és társaságba... ha olyan téma van meg lehet szólalni, társaságot is úgy kell kiválasztani, hogy ne legyél mamelukk közöttük és felszabadult légy.:D

2014. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es. Nem kötelező?..és mi lesz évek múlva? Akkor is magányos leszel? 30-40-50 évesen is? Nem lesz családod?


2-es. Azért ne negatívan állj hozzá! Ha őszinte vagy ez dícséretes! Amit az egyesnek írtam, ide is írhatnám! Találd meg a kiutat, kérj segítséget!


Következő válaszolónak! Miben vagy jó, ami helyettesíti a párkapcsolatot és jobb egy jó dugástól is?

2014. febr. 17. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért erőlködjek, ha nem bírják a pofámat? :D (1.)
2014. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

úgy érzem, hogy nem magadról beszélsz, mi a kérdés célja??

a legyen őszinte és mondja azt, hogy.... rész jó. ha ezzel jön, és pozi a végkicsengés, és hozzárak egy mosolyt, akkor rendben van. lehet őszinte amúgy, de nem árt spórolni a drámával.

elmondja, hogy nehezen vette rá magát, DE MOST JÓ, és amúgy mi újság van velem, ez így megfelel. én se fogom elmesélni erre az élettörténetem, de azért ne az én nyakamba borítson már minden szart egy tömény fél óra alatt.

2014. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os. Jó válasz! Igazad van, nem is hiszed mennyire! :-)

Én abba a hibába estem, hogy engem sem bírtak, elutasítottak, örlődtem otthon ökör ésszel ez miatt és erőttettem! Mentem, mindig újra és újra, vadidegen lányokat próbáltam meghívni egy italra és sza@t sem értem el!!!


Ma már a cipőmet nem törölném beléjük! Ha újra kezdhetném az életemet, sok mindent máshogy csinálnék az biztos!


7-es. A Te válaszod is majdhogynem "perfect"! Fogadd gratulációmat!

Az, hogy nem rólam szól, ezt nem erősítem meg! Magányos fa@ vagyok én is!


Baromi jó, ahogy levezetted, hogy mit kell mondani és mit nem! Igazad van, őszintének kell lenni, de módjával!

Egyből lelki szemetesládának nem szabad használni a nőt!

Az tök jó, ha átváltod a beszélgetést arra: -Hogy veled mi újság? A nő sem tökéletes biztosan!

De, aki már eddig eljut egy nővel, hogy így tud beszélni velök, az már egy haladás! Esetleg beszél egy másik nővel is, hasonlóképp és akkor már dupla az esély az ismerkedésre! :-)

Csak elkezdeni nehéz, kellően fel kell készülni, DE ne görcsösen, megfelelő partner is kell hozzá és egy kis szerencse sem árt! :-)


De, okos vagyok! Élőben meg egy kalap sza@ vagyok! :-))

2014. febr. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!