Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ha egy jó csaj meg...

Pasik! Ha egy jó csaj meg akar titeket ismerni, és még meg is írja ezt nektek, akkor ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Már kavartunk is, de nem ismerjük egymást. Mindketten 20 évesek vagyunk.
2014. febr. 18. 02:20
 1/10 Grim13 ***** válasza:
hát előszór rákérdezek hogy "Csabi a k u rva életbe már megint kamu profillal szórakozol?" mert kicsit gyanús lenne hogy egy jó csaj meg akar ismerni és nem egy troll barát szívat, de valószínűleg megismerkednék vele, megjegyezném hogy örülök és megkérdezném hogy mit szeretne tudni, vagy elhívnám valahova hogy ne üzenetben kommunikáljunk
2014. febr. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először én is mindenképp meglepődnék... Majd valahogy igyekeznék meggyőződni róla, hogy nem-e kamu. Ha minden ok és szerintem is jó csaj, természetesen ismerkednék és örülnék Neki... aztán kiderül, hogy a belsője is olyan szép-e. Ha igen, minden f_asza:D
2014. febr. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lakhely függő... kamut meg ki lehet szűrni, pl. 500 azonos helyen élő ismerőst akikkel van közös képe, nehéz összeszedni egy fakenak...
2014. febr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
izgalomba jövök
2014. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Lefeküdtetek!!! Szerinted elküldene a búsbaaa?????

Kapva kapna az alkalmon, de nagy melód lenne, mert egyből odaadtad neki magad, szóval a szextéma lesz nála először terítéken :D

2014. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki olyannal kavar,akit nem is ismer,azt inkább hagynám.Attól még,hogy jól néz ki valaki,nem lesz jó csaj.Ahhoz,hogy felkeltse az érdeklődésemet,tartás és ész is kell.

Valószínűleg csak pár menetre kéne,aztán kuka.

2014. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel van baratnöm, ezert megköszönnem az erdeklödeset es elmondanam neki, hogy foglalt vagyok es nem szeretnek bonyodalmat. Aztan ha van egy kis kitartasa es igerget, hogy "csak ugy" megihatnank egy kavet, akkor termeszetesen talalkoznek vele egy artalmatlan kavera. Az artalmatlan talalkozasunk soran ereznem az illatat, hozzam simulna, amikor köszön es maris kezdödnek a bonyodalmak. Igyekeznek valami semleges, unalmas temarol csevegni, de a gondolkodashoz szükseges ver tavozik az agyambol egy üres vakuumot hagyva maga utan, amely eppen eleg az önfentarto es a fajfentarto ösztönök müködtetesehez... vegül a büntudat es kielegültseg katarzisaban piheg a szepseg a mellkasomon es megigerteti velem, hogy ezt meg kell ismetelnünk. A folytatas pedig az, hogy boncolgatja a parkapcsolatomat, hogy nem is lehetek igazan boldog, ha ennyire kanos vagyok es mi milyen fantasztikusan illenenk össze, ha mar a szenvedelyesseg teren igy egymasra talaltunk... Vegül több honapos lelki hullamvasut utan felismernem, hogy a szexen kivül nem nagyon illenenk össze, de eppen elegge megkedveltem ahhoz, hogy fajjon a hianya ö meg összetörne es megfosztom remenyeitöl. Ugy kb. ezt irnam meg neki. Ezutan megkerdeznem, hogy hol igyuk meg azt a kavet?


Amennyiben szabad vagyok, atugorhatjuk a katarzis reszt es rögtön a kave + szenvedelyes együttlet fejezethez lapozhatunk!

2014. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugy mint akinek 4ese van az otoslotton :d
2014. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
Keresném a kandi kamerát.
2014. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a válaszokat. Amúgy annyiban torzul a dolog, hogy nekem szerelmi bánatom van egy másik srác miatt, amiről ő is tud. Valószínűleg nem ezért, de nemet mondott az ismerkedésre, amit elfogadtam. (ezt csak a későbbi korok okulásaként írtam le, mint végkifejletet.)
2014. febr. 19. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!