Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális ha egy pasi olyan,...

Normális ha egy pasi olyan, mint az időjárás?

Figyelt kérdés

Udvarol, vagy valami olyasmi, de nagyon 21.század stílusban csinálja. Legtöbbször normális, de néha olyan mintha 2 ember lenne egyben. Vannak viccei, amik a lányokra nézve sértőek, de ő ezt nem veszi észre amíg nem szólok, hogy engem bántanak. Utána bocsánatot kér, de csak mert mondom, hogy zavar. Ha valami rossz dolog történik az előadásokon, akkor mindig én szívom meg, rajtam vezeti le a feszültséget.

Következő nap, mintha kicserélték volna. Ír hajnalban, hogy szép napom legyen, szívecskét küld, eljön értem a gimibe, elvisz ebédelni...este (miután az egész délutánt együtt töltöttük) ragaszkodik hozzá, hogy camozzunk,mert látni akar. Imádom amikor ilyen, viszont a másik éne is benne van és ezt is el kell fogadjam azt hiszem. Szóval a romantikus és a tapló felváltva van jelen. Csak néha nagyon durva szerintem a kontraszt. Nagyon változó és kiszámíthatatlan.



2014. febr. 19. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem emancipaciot akartatok?


Most meg zavar, ha a nemek közötti hatarok elmosodnak?

2014. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
akkor most átérzed azt mit látunk mi férfiak szinte kivétel nélkül minden nőben
2014. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogy kezelitek a nőket?
2014. febr. 19. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

elmegyünk sörözni meg bedöglünk a tv elé amíg hisztiztek


okos férfi ilyenkor nem veszekszik mert az olyan mint csernobilra még 3 atombomba


ha megjön azért vagytok hisztisek ha nem jön meg azért ha kialudtátok magatokat azért vagytok hisztisek ha nem akkor meg azért vagytok feszültek

2014. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!