Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki az hogyha facebookon...

Ciki az hogyha facebookon kezdeményezek egy lánynál, akit már láttam az utcán?

Figyelt kérdés
Mindig éppen siettem valahova, amikor megláttam ezt a lányt az utcán. Mindig nagyon nézett, meg szemeztünk. Szívesen odamentem volna hozzá kicsit beszélgetni, de nem volt időm. Azonban véletlenül ráakadtam facebookon, szerintetek ciki lenne hogyha ráírnék? Úgy értem, hogy én élőben szeretek ismerkedni, nem az interneten. De nem tudom hogy mikor látom legközelebb (ha látom egyáltalán). Ezért jelenleg csak ilyen módon tudnék kezdeményezni. Mi a véleményetek?
2014. febr. 20. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér :)
2014. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cikinek ciki,meg hát a face az face nem randioldal meg a neten nem lehet ismerkedni.Élőben sokkal jobb .Bár azt megírhatod hogy szeretnél vele élőben találkozni,meg azt is hogy hol,mikor
2014. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én utálok neten ismerkedni, de csak ezt az utat látom jelenleg hogy össze hozzak vele egy találkozót.
2014. febr. 20. 00:16
 4/6 anonim ***** válasza:

csajozásban nincsen ciki az első lépésnél.

a többi lépésnél már lehet sok,de az elsőnél nincsen.

a randira oltás neten,meg nem 1-2 perc lesz még akkor sem ha odáig van a csaj érted,úgyhogy nem vágom a 2. miről beszél.

úgyhogy ez a nehezebb út,ha nem vagy jó netes ismerkedésben,akkor sokkal rosszabb választás,mint utcán odamenni,ha abban vagy jobb.

ha jó csaj,akkor kap napi 10-20 ismerkedős levelet és ezen kell áttörnöd,egy leszel közülük,utcán meg csak rád figyel.

szóval ilyen esetben én az élőt mondanám mindenképpen.

2014. febr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd meg valamire pizza vagy más. Ha nem leszel nagyon tolakodó és neki is bejössz akkor elmegy veled de mivel csak ez a módja hogy megszólítsd akkor tedd meg a facebookon.


Én sem szeretem a netes ismerkedést de sajnos a mai világban már csak itt lehet elkezdeni aki meg nem itt kezdi annak nehezebb lesz.

2014. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy napi 10-20 ismerkedős levelet kap, mivel szerényebb/szolidabb lánynak tűnik számomra. Meg egy kisebb faluból származik, szóval nem sok pasi lehet az életében. Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!