Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Merre lehet ismerkedni hozzám...

Merre lehet ismerkedni hozzám hasonlókkal? Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

22/N vagyok, 165cm, 45kg. A problémám az, hogy 58 kiló voltam, aztán 19 évesen elkezdtem tornázni/jógázni és egészségesen étkezni. Mostanra lefogytam, nincs lógó bőr, feszes vagyok. A barátnőim szépnek mondanak és alkatra is "a legjobbnak".


A problémám az, hogy fejben még mindig 58 kilósnak látom magam. Nem érzem magam kívánatosnak és ezért, mikor kifejezetten a külsőmért közelednek egy bulin, akkor ki kell szaladnom.


Hol találhatok olyan férfiakat, akik nem a külsőmért közelednek majd? Ez túlzott elvárás? Hízzak vissza?


2014. febr. 21. 10:54
 1/5 B-b. válasza:
Először magadat kéne elfogadnod, nem ? :) az a lényeg hogy érezd jól magad a bőrödben. Ha egy pasi közeledik akkor ne fuss el, ismerd meg és akkor már eltudod dönteni, hogy az alakod vagy a személyiséged fogta-e meg :)
2014. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már ne haragudj de hülyeségeket beszélsz

nem minden férfi csak a külsőt nézi ez csúnya általánosítás

165cm magasan az 58 szerintem nem sok a 45 meg talán kevés is


nem is az a baj hogy hol találsz mert van itt is olyan aki nem a külsőre hajt de azt "elkergetitek" lányok mert azt hiszitek hogy tuti van valami komoly defektjük ha nem csak a giga mell meg a jó segg vonza őket


25f

2014. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad. 58 kg -ot nem tudok soknak tekinteni. Én 70-75 vagyok, 185 cm-errel, és úgy érzem, hogy nekem kéne felszedni pár kilót. Erre meg te 58 miatt érzed rosszul magad? Ne csináld!


Amúgy meg, szórakozóhelyeken mindig külső alapján ítélkeznek az emberek, szóval ha nem fogadod el magad, bulikon nem lesz semmi sem, ha mindig kirohansz.


20/F

2014. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kottadelsol ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy komoly önértékelési problémád van. Ha nem sikerül egyedül vagy a barátaiddal ezen túljutni, akkor mindenképpen keress meg egy szakembert!

Semmi baj nincs Veled, de amíg ezt nem fogod Te is így gondolni, addig boldog sem lehetsz...

2014. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem válsz láthatatlanná akkor a fizikai világban fogsz létezni mindig is. Ezért téves a belsőmért fog szeretni teória. A kettő elválaszthatatlan egymástól.
2014. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!