Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik ez velem T....

Miért történik ez velem T. keresőn?

Figyelt kérdés

Ez például k.b 2 napja történt.

Megnézte a profilomat egy számomra 10-10 es egyén és hagyott egy kedvel,helyes jelzést.

Én dettó megléptem ezt a dolgot mire ő kezdeményezett felém és rám írt ezzel nyitva felém miszerint érdeklem vonzónak tart ugyebár és ez már nem kétség.Persze nem adtam a tudtára ,h teljesen megőrülök érte és erre figyeltem is a válaszomban.Teljesen össze szedetten átgondoltan kedvesen és érdeklően válaszoltam neki.Viszont észere vettem ,h alig ír valamit és ráadásul nem is kérdez vissza semmit amit kimondottan rühellek ,ha folyton nekem egyoldalúan kell ki húznom a mondatokat valakiből.Ráadásul kicsit nem mondom ,h flegmán ,de elég unalmasan mintha kényszerből kéne írnia úgy reagál. De akkor nem értem ,h mégis mi a francért tüzel fel ?? Hogy egy ennyire dögös,sármos ember rám írt és még lehet ,h kellek is neki ???Ilyeneket miért csinálnak az emberek erre ezt most ,h értsem?



2014. febr. 21. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy tarsat keresel vagy szexpartnert.

Ha kep alapjan "feltuzel" akkor utobbit.

Szerintem lepj ki a 4 fal kozul es probalj ismerkedni, es szard le a tarskereso oldalakat.

2014. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pretty_Fighter ***** válasza:
Lehet a beszélgetés alapján nem vagy már szimpatikus neki.Vagy csak megérezte,hogy te érdeklődsz iránta és úgy érzi,hogy na innen semmi dolga.
2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!