Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Hogy tudnék közelebb kerülni az egyik lány osztálytársamhoz?

Figyelt kérdés

(fiú vagyok)Már egy ideje nagyon tetszik az egyik lány osztálytársam, és kiderült egy barátnőjétől, hogy én is tetszek neki kicsit.

Hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni és ezt a "kicsitet" nagyobb szintre emelni. (13 éves vagyok)

Légyszi csak normális válaszokat, és előre is köszönöm!


2014. febr. 21. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda és fogd meg a seggét :)
2014. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sétálj oda mellé,lám már közelebb is kerültél ^^
2014. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Demost légyszi normális válaszokat!
2014. febr. 21. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, kérd meg, hogy legyen a feleséged. Eltartanád és sok gyereket szeretnél töle.
2014. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ééédes fiam, 13 évesem mit akarsz te nagyobb szintre emelni. A konyhapultot nem éred fel a habos kakaóért. Nem a tanulással kellene foglalkoznod?? Majd ráérsz a lányok után szaladni ha kinőtt a szőr a kis p.ö.cs.ö.d.ö.n. Addig matek, magyar, rajz, tesi, néha egy kis legó. Kész van már a házid? Az eszem megáll az ilyen kis sz.a.rháziktól.
2014. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!