Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akinek elvileg...

Van egy fiú, akinek elvileg bejövök, ez kölcsönös. A barátnőim többször megkérdezték tőle, hogy tetszek-e neki, és mindig igennel válaszolt, de én nem reagáltam, mert nem hittem el. Szerintetek? [többi lent]

Figyelt kérdés

Szóval most vagy bejövök neki, de félénk, és nem mer semmit kérdezni, vagy pedig már nem tetszek neki. Eléggé visszahúzódó, de szerintem akkor is neki kéne lépnie. [Eléggé régimódi vagyok ilyen téren. ]

Az egyik barátnőm olyanokat szokott mondani neki,hogy cukik vagyunk együtt,és szép vagyok,amin elvileg mosolyog,de én már nem értem ezt.

Szóval,próbáljak vele többet beszélni,célozni rá,hogy bejön nekem,vagy inkább hagyjam szerintetek?



#tetszik #lány&fiú #óegek
2014. febr. 21. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bejön, nincs abban semmi, hogy egy-egy utalással próbálod "adni alá a lovat". Bár nem tudom mennyire vagytok jóban mondjuk, de elég először az is, ha csak közeledtek egymáshoz, nem kell egyből fejjel beleugrani az egészbe.


Arra meg, hogy mosolyog a barátnőid szövegein, nem lehet mit mondani. Mit csináljon, sírjon? :)

2014. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyunk rosszban,de évfolyamtárs,szóval hú de jóban sem.De ha mondjuk elkezdenék beszélgetni vele,akkor nem küldene el a csudába.Csak egyfolytában a haverjaival van,és úgy meg elég félelmetes csak úgy oda menni. :/

De nagyon köszönöm a választ!

2014. febr. 21. 19:41
 3/3 anonim válasza:
szia nem félelmetes oda menni :))) ez hülyeség amíg nem ismered az embert igazából, ez az első érzés de pedig nem így van :))) engem is elítélnek és miután meg ismernek más véleménnyel vannak.
2014. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!