Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány udvarolhat fiúnak?

Lány udvarolhat fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy nagy szerelmem, akit kb. 3-4 hónapja ismertemmeg. Azt szeretném kérdezni, hogy udvarolhatnék-e neki? És ha igen, akkor mit csináljak, hogy csináljam?


Köszönöm előre is válaszaitokat!



13/L



2014. febr. 23. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az ő dolga. :)
2014. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kérd el a számát, hívd el randizni, vigyél neki vörös rózsát, dicsérd meg az illatát és a haját, és érezd magad hülyén, amiért nem fordítva történik ez........
2014. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mai világban simán "udvarolhat" egy csaj a srácnak, sőt, egyre gyakoribb, hogy a lány megy oda. Én mondjuk ezzel nem értek egyet, szerintem a fiúnak kellene kezdeményeznie. Persze a lány is küldjön jeleket felé, de mégiscsak a fiú udvaroljon, és ő is tegye meg az első lépést...de ez csak az én véleményem.

Az meg már egy másik kérdés, hogy 13 éves létedre tényleg ezzel kéne-e foglalkoznod...

2014. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ha ő semmilyen jelet nem ad, akkor én mit csináljak? Egyhúzamban csak rá gondolok, róla szoktam mostanában álmodni, arról fantáziálok, hogy milyen lenne vele az első csók, hogy átölel stb.


Szóval nagyon beleszerettem, első látásra!!!

2014. febr. 23. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Te csak mosolyogj, legyél vele kedves, beszélgetni odamehetsz hozzá, akkor legyél érdeklődő, figyelmes. Ha neki is bejössz, akkor ebből majd levágja, hogy neked sem közömbös ő, és akkor lépni is fog, ha akar valamit. Bár ha ő is 13-14 éves, akkor nem tudom.
2014. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 13, Ő pedig 14 lesz március 2-án. Amúgy én május 17-én töltöm a 14-et.
2014. febr. 23. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindketten fiatalok vagytok még. Menj oda beszélgetni, ha ő is kedvel és jól kijöttök, akkor ő is keresni fogja a Te társaságodat....onnan meg majd minden megy magától. ;)
2014. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! Mostanában ritkák, sokat érnek! :)
2014. febr. 23. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

a.kezdeményezz

b.epedezz utána örökké.


rajtad áll mit választasz

2014. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nalunk ugy volt hogy elosszor csak mosolygott ram en meg ra. aztan meg tobbszor is odajott hozuam beszelgetni. ebbol levagam hogy en is tetszek es aztan meg delutanokat meg hetvegente napokat tolttottunk egyutt. volt olyan parszor hogy amikor mind a ketten raertunk qz estefele volt igy 19-22 oraig is naluk voltam vagy volt olyan amikor a mamajanal es meg is kedvelt a mamaja is :D

14/f

2014. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!