Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el egy netes...

Hogyan mondjam el egy netes ismerkedésnél hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
elég kínos, mert a fotókon jól nézek ki és nem számítottam rá hogy facebookon ennyire összemelegedek valakivel.. találkozás elõtt kéne elmondani neki de nem tudom hogyan..
2014. febr. 24. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Régi képeket küldtél, vagy aktuális? Mert ha friss, tehát a jelenlegi állapotot tükrözi, akkor nincs mit mondani. Látja. Ha régit küldtél és azóta híztál és ez nem pár kiló,hanem látványos a változás, akkor azért vagy küldj egy friss képet és meglátod mi lesz, vagy mondd el, hogy azóta azért felszedtél pár kilót (így ezekkel a szavakkal).
2014. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írd úgy, hogy "lehet, hogy a fotókon nem látszik, de amúgy kicsit molett a testalkatom, nem akarlak becsapni azzal, hogy csontsovány lennék", aztán várd meg, hogy mit reagál. Ha eddig eléggé megkedvelt, akkor lehet, hogy ez után is akar majd találkozni veled.
2014. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy nézhetsz ki a fotókon jól? Elbújtál az asztal mögé? Vagy azóta híztál?
2014. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
"Ugy varom mar a talalkozasunkat! NAAAAAAAAAGY meglepetes var rad :D"
2014. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
sztem a fotókon látszik ha van rajtad súly még akkor is ha csak az arcod meg a csöcsöd teszed ki.. mutass egyet példának
2014. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előző válaszolóknak:Van olyan ismerősöm aki képeken bomba nő,élőben meg hát....Hadd ne mondjam milyen:) Az arca és a testalkata is nagyon más:) Nem is mer találkozni interneten keresztül megismerkedett pasikkal,mert ő is tisztába van ezzel az egésszel:D A kérdezőnek pedig: Mond meg neki,légy őszinte,ha pedig nem mondod el az mind a kettőtöknek kellemetlen lesz:(
2014. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most nem ez a lényeg hogy hogy nézek ki.. az arcomon nem látszik hogy milyen alkatom van és az ember nem azt hiszi egyből hogy hú ez biztos kövér mert kb csak a feje látszik a fotón.. ezért akarom valahogy mondani neki dehát az ilyent nem lehet úgy megemlíteni hogy szép az idő ugye? amúgy dagadt vagyok.. nem tudom hogy lehet egy ilyen témát előhozni
2014. febr. 24. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg neki alkalomadtán, hogy ne számítson kifejezetten anorexiás típusra, ha majd találkoztok. Persze találkozzatok.
2014. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kottadelsol ***** válasza:

Mindenképpen a tudomására kell hoznod, hogy nehogy csalódás érje (és téged is). Aztán az is lehet, hogy elfogad olyannak, amilyen vagy (én például kedvelem a kövér lányokat).

De ha számodra ennyire fontos a külső, akkor talán épp itt az ideje, hogy fogyj egy kicsit, csak a táplálkozási szokásokon kell változtatni, meg többet mozogni.

2014. febr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom nagyon fel van fújva ez a kövérség téma. Lehet, hogy észre sem veszi rajtad, hogy kövér vagy, mert nem érdekli, de mondjuk hányingert kap a túl nagy anyajegyektől. Vagy éppen az öltözködési stílusod nem fog tetszeni, ugye az sem látszik a fotókon. Én is kövér vagyok és sokáig csak ezt láttam, pedig annyi más dolog van még rajtam. Szerintem a világ nem csak abból áll, hogy kövér vagy nem kövér.
2014. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!