Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy valakiért meg tudtatok változni előnyötökre? Meg lehet egyáltalán változni? 24l

Figyelt kérdés

Konkrét példa:

Tetszett valaki. Tudtátok, hogy változnotok kéne, nyitottabbá, közvetlenebbé, barátságosabbá válnotok azért, h végre legyen is valami köztetek, ne csak tipikus "tetszem-nem tetszem neki" stagnálás.

Meg tudtatok ti valaha is változni? Ha igen, hogyan? Én tudom min kéne, de nem megy.



2014. febr. 24. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod min kéne, akkor lenne hozzá bátorságod is, ha akarnád. De nem akarsz megváltozni. Annyira nem fontos neked az ügy. Nézd, kommunikatív embernek kell lenned a mai világban, ha akarsz valamit. Ha beszélni nem is tudsz magadról, vagy másról, legalább jó kérdéseket tudj feltenni.
2014. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Letettem a cigit.
2014. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, de az a baj, h rettentő nehezen és lassan mozdulok ki a komfort zónámból.

Ez szerintem embertípus függő is. Meg neveltetés is.

2014. febr. 24. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, elég nagyot változtam. Meg lehet változni, csak akaraterő kérdése.


21F

2014. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy csak nem hozta senki ki belőled a kis oroszlánt, hogy kimozdulj a komfort zónádból. Én kipörgetnélek belőle simán.
2014. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem másért változtam meg, hanem azért, mert nem éreztem jól magam. Illetve hát inkább csak elindultam a változás útján, de nagyon nehéz volt, rettenetesen féltem.
2014. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Volt egy lány, aki miatt rájöttem arra, hogy amit csinálok, az egy kalap szamóca, hogy a személyiségem egyszerűen túl tüskés, hogy a valódi énemet elnyomom, és ezt nem is veszem észre. Rengeteget változtam mind ízlésben, mind személyiségben, aztán a lány végül mégse jött össze, de sokkal boldogabbnak érzem magam, mint azelőtt. Ha tudod min kéne, akkor nyert ügyed van. És szerintem a komfortzónádat se kellene feladnod. Egyszerűen keress magadnak egy hétvégét, írd össze, mik a rossz tulajdonságaid, min akarsz változtatni, milyen szavakat nem akarsz többet használni, mit adnál fel. Mindig, amikor valamit teljesítesz, pipáld ki. Nem lesz egy rapid folyamat, de menni fog, hajrá :)
2014. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5-ös. Akkor adj tippeket.:D Nem vagyok nyuszi, de azért, öööö de mondjuk eléggé az vagyok. És ez már kicsit hátrány.


6-os. Szerintem irdatlanul nehéz, főleg elkezdeni. Max. csak nagyon lassan megy, de hát nincsenek rá éveim. És magam miatt is akarok változni.

2014. febr. 24. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:

soha nem értettem mi jó abban ha megerőszakolom magam más kedvéért

attól vagy az aki vagy amilyen vagy

2014. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem, hogy valaha is változtam volna, vagy változnék... Vagy elfogad valaki úgy ahogy vagyok, vagy nem. Nem tagadom meg önmagam csak azért, mert valakinek nem tetszik. Senkinek nem tenne jó hosszú távon.

26/F

2014. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!