Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 47 éves, single nő vagyok,...

?*? kérdése:

47 éves, single nő vagyok, eléggé fiatalos kinézettel. Megismerkedtem egy szimpatikus 38 éves, jóképű sráccal, akivel kölcsönös a vonzalom közöttünk. Mit tegyek? Belevágjak? Engedjek a kísértésnek? Hol lehet vagy kell meghúzni az illendőség határát?

Figyelt kérdés
Ahol élek, nem egyszerű az ismerkedés, sőt...roppantmód nehéz. Nagyon kevés a korban hozzám illő férfi. Általában 30-40 év körüli pasik szeretnének velem megismerkedni.
2014. febr. 24. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsásson asszonyom, de maga hülye? Csapjon le erre a pasasra! Ha már nehéz ismerkedni, kész főnyeremény! Hajrá! :)
2014. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyamm-nyamm
2014. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vágj bele!Hisz szimpatikus :) hol itt a gond!
2014. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
hát általában az életkor fordítva szokott lenni a pasi javára.. de hát nincs ezzel semmi baj.. bár sírig tartó szerelemre sztem nem kell számítani
2014. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mi a probléma?

úr isten jaj pár évvel fiatalabb, szörnyű


tessen rárepülni néni csókolom

2014. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mai világban ha Nő idősebb az se számít de 9-10 évnél ne legyen nagyobb különbség .

Én lassan 30 leszek de pár évvel idősebb Nőt jobban érdekelnek , másabb a gondolkodásuk mint a fiatalabbaknak :)

2014. febr. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kottadelsol ***** válasza:
Szerintem azt a partnernek kell tudnia, hogy "hol lehet vagy kell meghúzni..." :D
2014. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat...bár nem értem, hogy miért kell egyeseknek lehülyéznie? Ha valaki tanácstalan, attól még nem hülye. Egyszerűen csak vannak bennem kételyek, és kíváncsi vagyok mások véleményére, hogyan látják ezt a dolgot.
2014. febr. 25. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
47 évesen, tapasztalt, felnőtt emberként nem tudod ezt eldönteni, és az oldalon lévő tizenévesektől kérsz tanácsot?! Ez megalol!
2014. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!! Ne menj bele a kapcsolatba! Fiatalabb nálad! Igaz én is az vagyok, de csak 2 évvel.

Korrekt 45 éves egyedülálló vagyok. Brutál jó vagyok! Írj privit légyszi és randizzunk!

2014. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!