Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan/mikor hívhatnám el...

Hogyan/mikor hívhatnám el randizni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt társkeresőn és nagyon tetszik a személyisége és a külseje is, arra gondoltam, hogy most már meg kellene kérnem arra, hogy találkozzunk. 1 hete ismerem, ezért is nem tudom nem-e korai még. Ha elhívom hova vigyem el? Mit csináljunk? Mik azok a jelek amiből lehet tudni, hogy esélyes vagyok vagy éppen, hogy nem? Nem vtam még lánnyal randizni, nem tudom hogy megy ez. :(


19/F



2014. febr. 25. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 2 hetet várj.Aztán hívd.
2014. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem is hívj el randizni, randizni akarok :p
2014. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rég randiztál? :D
2014. febr. 25. 18:31
 4/4 sándorjános ***** válasza:

Semmiképp ne vidd olyan helyre, ahol nagy a zaj, vagy nagyon csöndbe kell lenni (színház, mozi) az csak gátol a beszélgetésben, az első randi úgyse a csókolózásról, taperolásról, hanem a megismerésről szól. Vidd olyan helyre, ahol tudtok dumálni, lelkizni, de egyszerre ki is tudtok kapcsolódni, érdekes és izgalmas. Szerintem egy kalandpark, vidámpark tökéletes választás. A strand is nagyon jó, bár feszélyezheti, ha bikiniben látod és csak te vagy, akit ismer, az elég nyomulósan jön majd le neki, ha mégis ilyesmire adnád a fejed, akkor hívj el magaddal spanokat és vele is jöhetnek, akit hívni akar, akkor kevésbé fog feszült lenni. Különben egy szimpla séta modjuk egy kosármeccsel, fagyizással, kocsmában csocsózással egybekötve is nagyon jó :)


Az első hármat egy csajozást segítő oldalon olvastam, hogy:

- Ha mind a két combját feléd fordítja, ha valahol leültök, pl. egy padon amikor beszélsz, az fokozott figyelmet, érdeklődést jelent, tehát tényleg érdekli, amiről beszélsz.

- A sok mosoly, kacagás csak jót jelenthet, pláne ha meg is könnyezi, vagy belepirúl.

- Ha öntudatlanúl a hajába túr, mint kényszercselekvés, az azt jelenti, hogy meg akar felelni, tehát mindíg igazgatja magát, tetszeni akar neked.

- Ha hirtelen nagyon, nagyon izgága lesz, futkározni támad kedve, vagy táncolni, pattogni, pörögni, az egy esély, hogy TESTILEG KÖZELEBB KERÜLJ HOZZÁ! Át karolhatod, csipkelődhetsz vele, a hajába túrhatsz stb. de ne kapd túl, ráér még a 2. randin :)

- Ha összepillantotok egy pár másodpercre és furán néz rád, félrenéz és szégyellős lesz, megkérdezi, hogy mit nézel, az azt jelenti, hogy mondhatsz neki valami szépet, de ne túl komolyat, bókolj, ne feleségül vedd. Később ez már a csók pillanata, érdemes megragadni rá az esélyt.

- Ha tréfálkozol valamilyen udvarlásra utalló dolgon, például "Ja, majd mindjárt virágot hozok, meg leszek olyan buta, hog várjak rád két óra hosszat." (persze szés mosollyal az arcodon) és erre mosolyogva véleményeket mond, azokban biztos lehetsz, enyhe zavarbahozás, viccelődés esetén a lányok sokkal őszintébben, könnyebben lemérheted, hogy mit vár el egy udvarlótól, mit szeretne.

2014. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!