Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 vagyok, lany es eddig meg...

16 vagyok, lany es eddig meg nem nagyon sikerult osszejonnom senkivel. (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Volt egy "kapcsolatom" 2 eve de azt azert nem szamitom annak mert nem volt benne csok (kicsi voltam, nem ereztem magma eleg erettnek es nem is banom) es nem volt sok ertelme amugy sem az egesznek. A lenyeg az, hogy elegge el vagyok keseredve emiatt, ugy erzem "le vagyok maradva" mikozben masok korulottem mar legalabb voltak egyszer egy kapcsolatban; olyanok meg osszjonnenek velem akik meg nekem nem tetszenek, sajnos. Mit tudnek csinalni?

Ebben az evben amugy uj orszagba koltoztem es minden jol megy, vannak barataim is viszont nem jarok el bulikba meg semmi ilyesmi, sulim kicsi es senki nem tetszik ott, edzesen sem. (Az utcan pedig nem jon velem szembe a nagy O, nem tundermeseben vagyunk-.-) Nem tudok mar hova eljarogatni, uj emberekkel ismerkedni. Tudnek valamit csinalni? Csak en vagyok ilyen szerencsetlen?:(



2014. febr. 25. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
járj el a barátaiddal, ott majd találsz valakit
2014. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Először is mutass képet. Másodszor: melyik ország? Mennyire beszéled a nyelvet? Mekkora városban laktok? ...
2014. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

melyik országba költöztél?

tuti lesz valakid...ne aggodj :)

2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 évesen sosem volt senkid borzasztó...
2014. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy lemaradva semmiről

2. Szerintem is járj el a barátaiddal, úgy jobban is lehet ismerkedni mint bulikban.


És ne sürgesd, ne idegeskedj ezen, majd jön amikor jönnie kell :)

2014. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=T6wbugWrfLU

"love comes to those who believe it" -ha jól értem:)

2014. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat:) Es amugy el is szoktunk jarogatni a baratokkal moziba, bowlingozni de soha semi:(
2014. febr. 25. 20:22
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi*
2014. febr. 25. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
énis így vagyok vele...csak várok és várok.mivel eljárok bulikba meg hasonlók nem hiszem,hogy nagyon mást még lehetne csinálni://
2014. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Te még barbizzál !
2014. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!