Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz küldetés...

Miért ilyen nehéz küldetés olyan lányt találnom, aki a személyes találka után sem fog letiltani vagy ronda fiúnak nevezni és megbántani jó alaposan? Komolyan ennyire a külső a lényeg, ez vicc? :D

Figyelt kérdés
Nem értem miért fontos ennyire a külső, én sok olyan lánnyal is ismerkedem, haverkodom, aki nem jön be, erre az van, ha talizok lányokkal, akik rondának tartanak(sajnos valamiért ezek a lányok vanak többségben, eddig csak 3! lány nem tiltott le vagy szakította meg velem a kapcsolatot a találka után). Az egyik azt mondta nagyn helyes vagyok, mégis csak barátnak akart, de azért leszopott ingyen, az jól esett, a másikkal csak smároltam, de ő sem keresett én sem, abból nem lett semmi, de aztán rám írt, szóval rájöttem nem tarthat annyira rondának ezek szerint, a harmadikkal csak fél órát voltam, rácsaptam a seggére és megpusziltam, vele több nem jött össze, de ő is írt már rám, még aznap a tali után, szóval nem hiszem, hogy annyira rondának tartott volna. De sajnos ezeken a lányokon kívül minden lány rondának, nyominak tart és egy sem akar tőlem semmit még haverkodni sem. Ezért már nem is szoktam személyesen odamenni egy lányhoz sem úgyis bunkóznak csak, aki meg nem annak van pasija és csak azért ilyen laza, mert tudja, hogy úgysem mászunk olyan lányra, akinek van pasija. De komolyan nem értem miért vagyokk én ennyire ronda a lányok szemében, meg, hogy miért nem akar velem egy lány sem járni. o.O Mintha minden fiú helyesebb lenne, mint én, az nagyon fáj nekem amúgy. :/

2014. febr. 25. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csapjál erősebbet a s.e.ggére.
2014. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külső számít, te belül vagy ronda.
2014. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es fejtsd ki honnan gondolod h belül vagyok ronda?:O
2014. febr. 26. 00:05
 4/11 anonim ***** válasza:

azért leszopott ingyen,


:D


szánalomszopás? az kemény

2014. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Inább úgy mondanám, hogy kiváncsi lány volt. :P
2014. febr. 26. 00:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a többi alapján szánalomszopás. hiszen ronda vagy. ő megsajnált
2014. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A masodiknak igazat adok.. ha nem egybol arra mennel es kedveskednel talan nem a rossz dolgokat talalnak meg benned eloszor. Es azert kivancsi lennek azokkal mit akartal csinalni akik megszakitottak veled a kapcsolatot..:D
2014. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De mondom a perverz dolgokkal nem volt bajuk, a külsőmmel annál inkább, mert láttam, hogy finnyognak, amikor megláttak sőt volt olyan lány, aki megírta, hogy olyan ronda vagyok, hogy nem akarja, hogy írjak neki és felejtsem el a számát is. Ezt így megírta!
2014. febr. 26. 00:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Csapj oda keményebben. Ne légy puhap_cs. Toljad a dumát, hazudj, verd át őket. Utána pedig dobd ki mindet. Hidd el sírva fognak könyörögni hogy hadd jöhessenek vissza.
2014. febr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak mocskos vágyai - amikhez egy szép testű embert képzel el


aki ocsmány az a lelkével hódíthatna. ha lenne

2014. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!