Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-18 éves fiúk, sgítenétek?

16-18 éves fiúk, sgítenétek?

Figyelt kérdés
Ha egy lány finoman a tudtotokra adja (tehát nem mászik azert rátok), hogy tetszetetek neki, de nektek ő nem, akkor hogy adjátok a tudtára?

2014. febr. 26. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. A száraz, durva õszinteség olykor jobb, mint a füllentés.
2014. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Habár nem vagyok benne a kategóriában (15F)

Egyszerűen közlöm vele.

2014. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lesz...:| Csak nem szeretek megbántani másokat.
2014. febr. 26. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
megmondanám udvariasan hogy nem az esetem
2014. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én az "ellenkező oldalról" vagyok, szerintem lányok esetében sem különb a helyzet. Nem olyan rég én i hasonló szituációba kerültem, a srác többször próbálta tudtomra adni, hogy tetszem neki de én (mivel nem akartam megbántani) úgy tettem mintha nem venném a lapot és finoman kikerültem az ilyen helyzeteket. Aztán pár hét múlva elhívott mekizni...(amivel hozzáteszem totál melléfogott, mert nem járok oda na mind1, most nem ez a lényeg) Erre már nem tudtam azt színlelni, hogy totál nem veszem le mi a célja, úgyhogy közölnöm kellett vele, hogy sajnálom, de nem megyek el vele. Erre nem esett még le neki a dolog, ami kínos volt...így annyit mondtam hogy: "Nem, xy, úgy értem, köszi a meghívást, nagyon aranyos vagy, de nem szeretnék veled elmenni sehova sem kettesben...meeert.." és kb eddig jutottam, mert mondta hogy érti, leesett neki...

Hát, kínos volt de a hangsúlyozásommal azt hiszem kedvesebben hangzott mint így, innen felolvasva.

Kínos, de meg kell tenni...ne hagyd szegényt abban a hitben, hogy lehet még vmi...

18/L

2014. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mindenható+ válasza:
59%
Jól pofán vágnám és elfutnék. XD neeem én sem szeretek másokat megbántani :D ezért megprobálok kedves lenni,és gyorsan be csajozni hogy ne kelljen vele járnom :p
2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!