Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet esélyem 20 évesen egy...

Lehet esélyem 20 évesen egy 50 éves nőnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szomszédban lakik egy nagyon szexi, 50-es nő, édesapám nagynénje.

Régen mikor kicsi voltam vitt mindenhová, sokat voltam vele együtt. Viszont most beindult vele kapcsolatban a fantáziám. Mivel tudom, hogy teljes értékű rokonnak nem mondható, így tudom, hogy semmi gusztustalan dolgot nem követnék el azzal, ha egyszer lefektetném.

Édesapámnak gyenge a viszonya vele, szóval tényleg semmi gond nem lehet.

A kérdés az lenne, hogy mivel tudnám őt elcsábítani egy szex erejéig?

Sok lánnyal voltam már, barátnőm jelenleg nincs.

De nagyon szívesen kipróbálnám egy tapasztalt nővel.

Férje nincs.

Mit mondjak neki, milyen témát keressek, vagy hogyan tudnék lágyan arra célozni, hogy feküdjön le velem?

Olyanhoz nincs bátorságom se pofám, hogy letapizzam, vagy lesmároljam, azt szeretném ha ő is utalna rá, vagy célozgatna hogy nem feleslegesen hajtok.

Tegnap áthívtam egy kávé erejéig, 3 órát beszélgettünk, elütöttük az időt, és felajánlotta hogy menjek el vele a városba valamelyik nap.

Viszont nem tudom hogy mire célzott, én nem szerelmes vagyok belé, csupán kívánatos, és egy alkalomra elfogadnám, mivel ő is tudja, hogy nem az a 11-12 éves kisfiú vagyok, akivel ő anno mindenhová ment.

Szerintetek mennyi esély van, hogy ágyba vihessem, akár csak egy alkalomra is?

Értelmes válaszokat kérnék!


20/F


2014. febr. 27. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon kicsi esélyed van egy 50 éves nőnél ezt előre megmondom. Igazából semmi különlegeset nem kell tenni egy nálad idősebb nő elcsábításánál, mint egy veled egykorúnál, csak épp nagyon kellemetlen pillanatokat szülhet, ha kinevet esetleg, vagy felpofoz, mert szemtelen vagy.
2014. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el vele, bókolj sokat, beszélgess vele, dicsérd hogy milyen csinos, vonzó, és éreztesd vele hogy NŐ. Érezze jól magát a társaságodban, és akár még esélyed is lehet.
2014. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Igen, a bókolást sajnos nem ejtettem meg.

De mindenképp megfogom, ez egy jó ötlet.

2014. febr. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!