Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek lenne kedves ismerke...

Valakinek lenne kedves ismerkedni? 15 éves vagyok

Figyelt kérdés
Magas barnás halyú, sportos És eléggé barátságos
2014. febr. 27. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány?
2014. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jahés Fiú
2014. febr. 27. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
barna halyú és tyúkeszű
2014. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom véleményeket nem kérdeztem , mindenki magábol indul kí ha te olyan vagy bocsi nincs mit csináljak :P
2014. febr. 27. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány.
2014. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MagábOl indul kÍ
2014. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
irhatsz:DD
2014. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedj inkább a nyelvtan órákkal és a helyesírási szótárral. :3 Elnézést, nem sértegetni akarlak, de csapnivaló a helyesírásod. :D

Igen, biztosan lesz tucatszámra jelentkező, mert a korosztályunkban élők többsége nem részesíti előnyben a helyes fogalmazást és önkifejezést. Rettentően sajnálom, hogy a 12-16 évesek ennyire le vannak minősítve, pedig sok értelmes gyerek van. Nem beszélve erről a felszínes hozzáállásról. "magas, barna hajú, sportos" és pont ez a része az, ami nem fontos a barátságkötésben. :) Szerintem, ha valakivel beszélgetést szeretnél kezdeményezni és barátkozni, pont nem az a lényeg, milyen színű a hajad. Jobban értékeltem volna, ha mondjuk az érdeklődési körödről, stílusodról írtál volna pár értelmes sort (pl. milyen zenéket/filmeket/könyveket szeretsz, mit sportolsz, milyen tantárgyakat szeretsz, ha vannak céljaid, esetleg azokról egy-két szót, stb.). Tudom, ezzel nem segítettem neked és személyemben ugyan nem találtál beszélgető partnerre, ezeket nem bírtam magamban tartani, bocsánat. :D Azért jó keresgélést!

14/L

2014. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!