Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony vagyok és gizda,...

Alacsony vagyok és gizda, ronda arcszerkezetű, miért zavar annyira, hogy a lányok csúnyán bánnak velem szinten mindenhol?

Figyelt kérdés
Csak egy kis tiszteletet szeretnék kapni, ha már én is kedves meg udvarias vagyok mindenkivel, aki nem bántott meg. Miért nem adják ezt vissza nekem? Miért beszél olyan gúnyosan velem egy hostess lány ppéldául, ha kérdezek valamit? Miért nevetne ki a 13-16 éves lányok miért nevez gyereknek a 21 éves nő? Ennyire a külső számít ebbena világban? Ne járjatok velem, nem ezt kérem, csak emberként tiszteljetek, en nézzetek le pusztán a külsőm miatt, mert én éppen nem vagyok egy szép, helyes páwaswag vagy mi?
2014. febr. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne foglalkozz velük, nem ér annyit az egész! Csak a saját maguk hülyesége minősíti őket!
2014. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
légy te is lekezelő meg laza (ne bunkó, hanem laza)
2014. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Evolúciós okai vannak, hogy csak a vonzó külsejűeket szeretik, és társadalmi okai annak, hogy emberszámba se veszik azt, aki nem ilyen.
2014. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem csak a nők, de az emberek általában ilyenek. Felszínesek, buták és gonoszak. Pl. lehet egy lány akármilyen ostoba, szemét p**a, ha jó mellei vannak, kék szemei meg fényes póthaja, akkor ezernyi birka férfi fogja keresni a kegyeit. Ugyanez igaz fordítva is. Én személy szerint soha nem ítélkeztem külső alapján, és mélyen elítélem, ha valaki a másik embert lenézi, vagy neadjisten kicsúfolja, bántja a külseje miatt. Az ilyen emberekkel ne foglalkozz, nem érdemlik meg.
2014. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted, menj ki külföldre. Más világ. Amikor hazajöttem 3 hónap után, akkor szembesültem azzal, hogy a magyarok mennyire negatívak, gonoszak, bunkók egymással. Addig fel se tűnt, hisz ebben a környezetben éltem.
2014. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!