Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mi fiúk...

Miért van az, hogy mi fiúk csak a hosszúhajú, karcsú lányokra bukunk?

Figyelt kérdés
Amelyik lány meg 90-100kg és ráadásul rövid haja is van, erre rá sem nézünk!

2014. febr. 27. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az NDK-s súlyemelő style már sajnos nem divat.
2014. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csak a magad nevében beszélj.

Bár a 90 kiló már testvérek között is sok.

2014. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy hangzik, mintha egy 90-100kg közötti rövid hajú lány írta volna ki a kérdést...:DD
2014. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az elég para, ha nehezebb nálam a csaj. Bár már megkaptam, hogy 100 kiló alatt nem férfi a férfi, de akkor is. :D
2014. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a rövid hajú lányokkal.
2014. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100 kiló?Abból két jányt is ki lehet faragni
2014. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsd kérlek szépen.

Ha jól áll a rövid haj az adott lánynak, akkor úgy is bejön.

Miért gondolod azt, hogy mindenki úgy gondolkozik, ahogy te gondolkozol?

2014. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6. Igen, úgy valahogy! De, egyszerűen nem értem a túlsúlyos lányokat!

Ha valamelyik lányon van túlsúly, akkor érdemesebb életmódot váltani, mozogni és ez mellett meghagynia a hosszú haját! Ha így tenne és lenne benne tartás, minden nap mozogna, sminkelne és hosszú egyenes haja lenne, akkor pár hónap múlva lenne esélye, hogy legyen valakije!


Ez helyett sokan mit tesznek? Levágatják rövidre a hajukat, hogy még véletlen se tetszenek senkinek!! Ez észbontó! Utána meg csodálkoznak, hogy a fiúk felbotlanak bennük, rájuk sem néznek!

2014. febr. 27. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:

passz.


A rövidebb (nem ilyen tüsi féle) hajú lányokat még el tudom fogadni ha jól áll nekik mert állhat jól, de a túlsúlyosakat soha!


Amúgy bármit megnézel..legyenek azok a reklámok, a filmek, a plakátok, újságok, egyik helyen sincsenek túlsúlyosak. Nagyon nagyon ritka.

2014. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát fiúk végülis ez rátok is igaz...sok duci fiú van akiknek mondjuk még igénytelen is a hajuk..szerintem ez emberre jellemző,nem külön a lányokra:) de pl én nem gondolom magamról,hogy kövér lennék,de tök deszka vagyok és félnék valaha is fogyózni,hogy annyi mellem se legyen mint most://
2014. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!