Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt? Mit tehetnék?

Miért csinálja ezt? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác az osztályomba. Pár hónapja elkezdtünk ismerkedni, meg beszélgetni és nagyon megkedveltem.

Úgy érzem ő is engem. Mostanában rengetegszer sétálgatunk kettesben suli után meg sokat beszélünk cseten is. Nagyon jól kijövünk és sokszor érzem, hogy akár több is lehetne köztünk barátságnál.. De sokszor olyan furcsa lesz az iskolában.

Nem igazán figyel rám, ha kérdezek tőle valamit és néha kiröhög, ha elrontok valamit órán. Minden szünetben a haverjaival van és ökörködnek mindenfélét. Igaz nem várom el, hogy ne legyen velük és csak velem foglalkozzon, de néha nagyon megtud sérteni a viselkedésével, pedig nem vagyok egy könnyen megbántódó..

De aztán órák után hipp-hopp megint olyan figyelmes lesz és jön, hogy ő kikísér a buszhoz vagy hogy menjünk sétálni. Mindig elveszi a táskám és hozzá. És teljesen normális és figyelmes. Mintha kicserélnék a viselkedését napvégére..

Szerdán hazaakartam menni rögtön a hatodik órám után ő pedig pont megakart kérni, hogy kísérjem el az edzésére, mert amúgy sincs messze a buszmegállómtól. És mondtam, hogy nem, nincs kedvem (az aznapi bunkó viselkedése miatt nem volt) és akkor elkezdte kérdezgetni, hogy mi a bajom és mi történt. Mondtam neki, hogy csak fáradt vagyok mire elkezdett ölelgetni és aztán mondta, hogy menjek és vigyázzak magamra..


Már szerettem volna vele beszélni arról, hogy iskolában miért szokott olyan lenéző lenni velem sokszor, de valahogy nem merek. Félek, hogy akkor azt hinné, hogy nagyon odavagyok érte és, hogy bánt meg ilyenek. Azzal beismerném, hogy szeretem. Nem akarok én kezdeményezni.

Lehet, hogy nem is érdeklem őt "úgy"..


Szerintetek mit tehetnék?


16\L


2014. febr. 28. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolában ő akar lenni a nagy Jani.
2014. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igaza van az elsonek. eleg gyerekesen viselkedik a pasi, de hat fiuk.. keson ero teremtesek. viszont ez a gyermekded viselkedes belejuk van kodolva- a kiszemelt lany elott alfahimnek latszani a legfobb "kuldetesuk". Legalabb nem huzgalja a hajad ;)

A lenyeg, hogy legyel nagylany, es nehogy ugyanigy reagalj. Legyel laza, de ha mar atmegy nagyon undokba, azert nyugodtan emlitsd meg neki. nem csak azert zavarhat a bunko modor, mert tetszik neked, hanem csupan ember vagy. Egyszer suli utan pl. elmehettek egy hosszabb setara, vagy ebedelhettek egyutt, ha belemegy ilyen kozos programba, akkor tuti bejossz neki.

Remelem tudtam segiteni.

2014. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!