Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet normális Bp-i...

Hol lehet normális Bp-i fiúkkal 16-18 éves fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és próbálkoztam már itt az oldalon is de mindig csak bunkókba bukok bele.Hol lehetne olyan fiúkkal ismerkedni akik helyesek és sportolnak valamit és nem csak a tv előtt ülnek egész nap,hanem van valami hobbyjuk is? szeretnék megismerkedni egy sráccal aki sportos és csinál is valamit.köszi a válaszokat! :)

2014. márc. 1. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
pl Budapesten
2014. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Helyes, sportol, bp-n lakik, általad felfogható hobbija van, ami nem igényel monitort.

És te mit tudsz nyújtani cserébe?

2014. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia cica szipuáááá XD

[link]

2014. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezzel ki vagyok segítve ! ... nem igaz fiúk hogy nem tudtok normális válaszokat írni... bár gondolhattam volna hogy ez lesz ;)
2014. márc. 1. 18:20
 5/9 anonim válasza:
Írj! :)
2014. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amilyen a kérdés, olyan lesz a válasz

muhahaa

:D :P

2014. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ittvagyok irhatszxD
2014. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia írhatsz ha gondolod :)
2014. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
18 vagyok, egyetemista, minden nap biciklivel járok, heti 3x judo edzésre járok, het 3x kondi terembe megyek, heti 2x zenekari próbám van (dobolok). Kb ilyennek gondolom el azt amire te gondolsz. CSAKHOGY SOHA NEM JÖNNÉK ÖSSZE EGY 15-16 ÉVESSEL....
2014. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!