Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mar elegem van a lanyokbol....

Mar elegem van a lanyokbol. Nekem sosem lesz baratnom?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem hiszem el. El tudok beszelgetni a lanyokkal ezzel semmi gondom nincs. Nincs olyan ismerosi korom hogy rengeteg lany ismerosom legyen szoval ig nagyon nehez. A lanyoknak altalaban addig kellek amig segitek nekik valamiben. Utana szinte semmibe vesznek. Hiaba probalkozom nem jon ossze sosem. A kulsomet nem tudom megitelni hogy amiatt van-e ez. De nem hiszem hogy olyan nagyon veszes lenne.

Mit tanacsolnatok? Mi a velemenyetek?

18/F


2014. márc. 2. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én azt tanácsolom neked, hogy ne add fel. Én éppen 18 éves koromban jártam először lánnyal, mert akkorra jött nekem össze (persze azelőtt randizgattam sokat). Most 25 évesen pedig már együtt vagyok egy olyan lánnyal, akivel a komoly dolgokat is tudom tervezni.


Néhány tanács, amivel talán segíthetek:


- Nem kell feltétlenül ismerősi körben ismerkedni, én sosem szerettem. Mindig az volt a fejemben, ha nem jön össze egy csajjal, akkor ciki vele mindig találkozni, ráadásul mások is tudják, hogy dobott (ha kiderül). Oké, persze véleményem szerint próba-szerencse, tehát meg lehet próbálni pár alkalommal, és össze is jöhet. De jobb inkáb nyilvános helyen (pl könyvtár) ismerkedni. Mert ha nem jön össze a csaj valószínű soha az életbe nem látod többé.

- Ne engedd semmiképpen hogy kihasználjanak. Javaslom alaposan győződj meg róla, hogy mit akar tőled a csaj, nehogy az legyen, hogy neki lejön, hogy te bejössz neki, aztán amint elérte amit akart, aztán tovább lép.

- A külső csak annyiban számít hogy legyél ápolt, és amit tudsz azt változtass magadon, ha neked nem tetszik (pl új frizura, sportolás). De igazából mindenkinek más az ideálja, aztán meg a belső megszépíti, vagy megcsúfítja a külsőt.

- Talán egy kicsit lazábban kéne venni a dolgokat. Ha például meg van beszélve neked egy randi, és úgy vagy vele, hogy "most mindenképpen össze kell jönnie", tehát erőlteted, akkor valószínű a stressz miatt nem fog összejönni. Csak nyugodtan beszélgess velük, ha ilettek egymáshoz, úgyis alakulni fognak a dolgok.


Sok sikert!

2014. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget es a biztatast!
2014. márc. 2. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem lesz pasim. Olyan szinten más az értékrendem kortársaimmal, hogy nem jövök ki velük. De a külsőm miatt az idősebbekkel se. Amit ma nyomatmnak a médiába... egy olyan szépségideál amibe sehogy sem illek bele. Én sem tudom magamat megítélni külsőre.

Amúgy ha csak segítesz a lányoknak akkor lehet h úgyaradtál meg bennük mint csak egy segítő aki csak segít ha bakj van de csak ennyi. Nem látják, hogy fiú is vagy mellette. Tudom, hogy ma már ismerkedni nehéz személyesen, de esetleg egy-két bókkal, finom célzással tudtára adhatnád a lánynak hogy szeretnéd megismerni, miközben segítesz neki. És ha valaki erre rábólint: becsüld meg DE ne támadd le, mert elijeszted.

Ha meg ez nem jön be: rossz helyen, rossz lányok között keresgélsz.

remélem tudtam segíteni

17/l

2014. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg fiúk-lányok, csatlakozom én is, nekem sem lesz sose barátnőm, még az anyja se született meg szerintem. :) Pedig aztán csak aludni járok haza, sose vagyok itthon szinte, és nem kocsmába vagyok. :D
2014. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a külsőd miatt van. Ha tudsz, változtass rajta, ha nem, akkor sajnos sose fogsz kelleni egy csajnak sem.
2014. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már odáig jutottam, hogy nem is akarom, hogy legyen.


Have Fun

2014. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!