Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen bókok vannakamitol egy...

Milyen bókok vannakamitol egy lany um. Elolvad?

Figyelt kérdés
Van egy lany 16eves es nagyon sokat beszelunk nagyon regotaismerjuk egymast es par honaja elkezdett komolyabb erdekelni. Szoktam neki monsani milyen szep megdicserni a nevet es ilyenkornelolvad h milyen ari meg edi vagyok az erdekelne hogy miket lehetne meg mondani esetleg kepek is kehetek azokat is nagyon szereti. Eddig nem voltam ilyen helzetbe hogy udvaroljak ezert fordulok hozzatok. Kerem a hulye valaszokat mellozzetek bocsi helyesirasert telorol van. 15|F 16l
2014. márc. 2. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha barátként tekint rád, akkor ez van... de amúgy nem kell agyon dícsérgetni, nehogy papucsnak nézzen... ha egy új frizurája van, vagy új ruhája, akkor nyugodtan dícsérd meg, mégha esetleg új képet rak fel fb-re, még azt is, de inkább chat-en...
2014. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb ha magadtól jössz rá. Ne keress Cyránót.
2014. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen igen mar megmondtam nekiregen h ttszik nekem nem utasitott el azotanagyon sokat beszelunkos is szokta mondani milyen kedves vagyok meg szoktuk egymast baszogatni ezlehet csak nekem jelent jot de en tokre szeretem ha egymastoltogatjuk :-D
2014. márc. 2. 09:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint emlitettem nem vagyok valami tapasztalt ilyen teren ez nem tartom gaznak ugy gondolom hogy mostvagyokeloszor igazan szerelmes egyutt tancolok vele 10 eve sokat talizunk ezalgal szinte minden hetvegen
2014. márc. 2. 09:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg az is furah tok mas chaten mint elobe chaten olyan oszintebb aranyosabb elobe megszerintem nem mer kibontakozni vagy en nem tudom
2014. márc. 2. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
mi a keresztneve?
2014. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez miert erdekel?? :D
2014. márc. 2. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Az lány függő, hogy ki mitől olvad el. Dicsérd meg a haját vagy a ruháját, vagy valami.

Mellesleg én is mobilról vagyok, de én csak elvétve ejtek helyesírási hibákat. (Tudtommal a telefon nem tiltja meg az ékezetek és szóközök használatát, vagy azt, hogy kiírjuk a 'hogy' szót egészében.)

14/L

2014. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van :-D csak igy gyorsabb h nem tartogatom rajta az ujjam a bllentyun h ekezetet irjon automatikus javitast pedig nem szeretem
2014. márc. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!