Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem akar velem lenni, igaz?

Nem akar velem lenni, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy fiu meg csak ket hete ismerjuk egymast, mar smaroltunk de most azt mondja, hogy tetszek neki, de nem tudja mit erez es, hogy mit akar es meg el kell dontenie. Idot kert... Most ez azt jelenti, hogy nem akar jarni velem? Vagy csak jobban meg akar ismerni?
2014. márc. 2. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csúnya vagy és le akar pattintani. Gondolom imádkozik, hogy vedd a lapot :D
2014. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaz
2014. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az idő kérés nemet jelent férfinél és nőnél is.
2014. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz.
2014. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es ha annyira csunya vagyok miert smarolt le? Amugy meg nem akar lepattintani mert talalkozni talalkozni akar ha varosba megyunk pl. Csak nem tortenik semmi csak barati puszi, oleles es hasonlok
2014. márc. 2. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert úgy volt vele, hogy lehet egy smártól még nem hány be.
2014. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es akkor miert mondta, hogy tetszek neki? Mert nem nekem hanem a baratainak mondta.. Mert az oke, hogy engem nem akar megbantani de a baratainak csak nem hazudna
2014. márc. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!