Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg?

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból,aki nagyon tetszik,de én nagyon félénk vagyok,és nem merem megszólítani (és nem is mehetek oda hozzá csak úgy) és a barátnői is szinte mindig ott vannak vele,még WC-re is velük jár. De csak szimpla osztálytársi viszony van köztünk,és nem mehetek úgy oda hozzá,hogy szia,járunk? :D Ráadásul attól is félek,hogy ha nemet mondana,akkor az egész iskola rajtam röhögne. Bár egyenlőre elég lenne az is,ha csak szóba állnánk egymással.

2014. márc. 2. 20:52
 1/6 anonim válasza:

A lányok örülnek (én legalább is), ha egy fiú "felfigyel" rájuk :) nehogy eszedbe jusson azzal odamenni hozzá, hogy szia, járunk...:DDDDD na az égés lenne nagyon (sőt nem is venné komolyan, azt hinné, hogy csak szórakozol vele...). Kezdj el vele beszélgetni. Nem kell mindjárt órákat (persze, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor miért ne), de írj rá mondjuk face-en, vagy a szünetben kérdezz tőle valamit (pl. a tananyaggal kapcsolatban).

Nyugi a lányok általában nem harapnak (bár a szájzárral azért jobb vigyázni:D).

2014. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*legalábbis;)
2014. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszii! :) és facen mit írjak neki? :)
2014. márc. 2. 21:35
 4/6 anonim válasza:
Hát...talán figyeld, hogy mi történik vele a suliban, és arra kérdezz rá, hogy mi lett a cucc vége pl. Láttam, hogy veszekedték xy-nal, mi lett a vége? Vagy hogy miért. Mondjuk ezt...
2014. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek. :)
2014. márc. 4. 21:57
 6/6 anonim válasza:
örülök, sok sikert :)
2014. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!