Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék, ha...

Hogyan ismerkedhetnék, ha egyszerűen túl gyáva vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Félek a visszautasítástól, de ez csak az egyik ok. Egyszerűen nem merek odalépni a kiszemelthez és kommunikációt indítani. Még soha nem volt barátnőm. 18/F
2014. márc. 3. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Túl kell lépned a gyávaságon. Nehéz nagyon, de máshogy nem is nagyon lesz barátnőd, mert manapság divat, hogy csak a fiú kezdeményezhet.
2014. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan így lesz barátnőd, mint nekem; sehogy! bár ha mákod van a csaj fog kezdeményezni. nekem is volt ilyen, szóval max megint várok egy ilyenre:D
2014. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekkorodban a jaras megtanulasa is esessel kezdodott es minel tobbet gyakoroltad, annal stabilabb lettel.


Ez az ismerkedes pontosan ugyan ilyen. Elutasitanak, benazol ossze-vissza, de aztan azt fogod eszrevenni, hogy tele vagy csaj telefonszammal es valojaban mar azt sem tudod kivel talalkozol, csak tudod, hogy hol es mikor.


Minden kezdet nehez ... de gyakorlat teszi a mestert ... es sose feledd a kesobbiekben, hogy idegen huvely edzi a kardot :)

2014. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi van a mai fiukkal? En fiatal koromban fogtam magam, ferlkialtottam, hogy "nahh jo, megyek csajozni!" es elindultam csak ugy valahova. Kimentem a jegre, beultem egy bisztroba, elmentem bringazni ... es uton-utfelen megismerkedtem lanyokkal, fiukkal, mindenfele emberrel. Szinte minden alkalommal felszedtem valami lanyt, akivel vagy lett valami, vagy nem. Sokat logtam a Margit szigeten, a Varban es a Varosligetben is ... jartam uszodaba, csonakhazba, jegpalyara, ... mentem moziba, koncertre, rendezvenyekre ... hetvegen utaztunk, kirandultunk. Mindenhol lehetett ismerkedni.


Mi van a mai fiatalokkal?


Jo, mondjuk en mindig is egy nagy nocsabasz voltam, amolyan vagany fiu ... de nekem egyszer vizilabda edzesen egy oreg foszer mondta, aki a meleg vizben sakkozott a tobbi oreggel, hogy ha jol akarsz csajozni, sok szerelmes verset kell, hogy olvassak. Olvastam en mindent. Es be kell vallanom ... sokat segitett, hogy erdekesen es valasztekosan tudjam kifejezni magam, amitol a csajok lehidalnak :) Lelkem is tobb lett ahogy a verseket felfogtam es elgondolkodtam rajtuk. Olvastam Casanovarol, erdekelt Don Juan tortenete.


Azota is csajozos vagyok :) Csak most mar "ven kecskenek" hivnak a fiatalabb havercsajszik, de azert meg most sem kell szerenykednem ... nm is teszem :)


De mi van a mai fiatalokkal?

2014. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az eleje jó volt :D de ez a verses rész... ultraGÁZ (és volt pár csajom akik nem a kezeim, de nem is gumiből) voltak
2014. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!