Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Egy nagyon szép lány jár az osztályunkba, de nem merem megszólítani. Többször köszön és mosolyog rám, de nem tudom jelent-e ez valamit. Sokat vannak a barátnőivel ezért szinte soha-sincs egyedül. Viszont ha meg nem kölcsönös az érzés akkor elég cikisen fogom érezni magam a szeme előtt a további években. Tudom erre vannak a szülők, de ilyen "kamasz panasz"-ban ők ezt nem értik.
2014. márc. 4. 16:16
 1/2 anonim válasza:
100%

MERD megszólítani! Ha nem beszélgettek soha, akkor ő nem tudja eldönteni, h "mi is van köztetek".


Próbálj meg vele beszélgetni, ne zavarjon, h nincs egyedül, mert szerintem nem fog elküldeni.

Tudom, h ezt könnyű leírni, de mivel nálam ugyanez volt a helyzet, tudod, tapasztalat xD


Hajrá!


17/l

2014. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brigi12344321 válasza:
kezdj el beszélgetni vele és mond meg neki h mit èrzel iránta,mert ha nem teszed meg,akkor ez nem fog változni...a lányok azt várják,hogy a fiùk kezdemènyezzenek,hiszen az a normális
2014. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!