Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt vegetáriánus...

Vannak itt vegetáriánus csajok, és akik nem azok összejönnének egy vegetáriánus sráccal?

Figyelt kérdés

Persze sok minden egyébtől is függ a dolog tudom..


De itt most ezt a részt szeretném megvizsgálni.


(Állatvédelemből és egészségügyi meggyőződésből nem eszek húst már 5 éve és nagyon jól megvagyok tojást eszek és tejterméket)


(Nem vitát szeretnék indítani és kérlek, ne győzködjetek a húsevésről. Itt most a kérdés a párkapcsolati részt érinti.)


2014. márc. 4. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
(Ja és én ettől a témától függetlenül "bárkivel" összejönnék aki szimpatikus és vonzó számomra)
2014. márc. 4. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok vegetáriánus, és nem-nem jönnék össze egy vegetáriánussal, mivel én nagyon szeretem a húst, és általában mindig olyan ételeket eszek amiben van hús, nem bírnék egy vegetáriánushoz igazodni, és nem is szeretnék soha.

19L

2014. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretném akkor nem számítana hogy vegetáriánus.
2014. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, ha szeretném, mint előző...

de erről mindenki tól hamar beszél, én meg nem szeretem a papolást. ne szóljanak be arra, hogy mit eszem.

ezért olyan emberrel sem soha, aki vallásos. persze, majd szelíden meg türelemmel meg szeretettel próbál terelgetni... nem jó.

a vegetarianizmus persze enyhébb. ha soha nem szól be, én soha nem fogom megemlíteni, hogy neki húst kéne ennie, mert nem zavar, hogy ki mit eszik.


az a baj, ha komoly elveid vannak, és időről időre megkérdezed tőlem, hogy miért nem értem, merg miért nem látom, meg homokba dugom a fejem, meg hova fajul a világ.

ha nem ilyen vagy, azt elősre látni fogom, és ettől nincs piroslámpa.

2014. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Látom nem sok válasz érkezik....


Amúgy nekem kezd az a tapasztalatom lenni hogy a "húsevők" előítéletesek a Vegákkal szemben.


Én egyébként adott esetben meg is főzöm a húsételt a páromnak tudok főzni is.


25f

2014. márc. 4. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:

én fordítva ismerem. a vegák köpködnek, hogy megöljük az állatokat. fórumon, blogon láttam ilyet, bár ismerek egy férfit is, aki nagyon komoly nyomást gyakorolt a nőjére, hogy ne egyen húst.


a vegáknak sztem csak rokonok szólogatnak be, hogy így el fogsz fogyni, meg nincsen benne tápanyag...kövér nagynénikék képében jön a bölcselet.


de itt a helye, mondjad, kérdező, hogy veled hogy viselkednek!

2014. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A csajok és úgy általában a kortársaim férfiak nők is egyaránt elég agy százalékban furcsának találják ez világ nyelven annyit tesz hogy nem fogadják el és részben emiatt persze nyilván nem ez a kizárólagos ok, de nem alakul ki kapcsolat talán el kéne titkolnom hogy vega vagyok..? Vicces de már erre is gondoltam..

Poénkodni szoktak sokan munkahelyen is például kortól függetlenül sokan még olyanok is akik végső soron "komolyabb pillanataikban" azt mondják, hogy

"lehet neked van igazad" de aztán ők is jönnek a poénokkal vagy a győzködő tanácsokkal..

2014. márc. 4. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem ennek az egésznek annyi jelentősége van, mint hogy kapucnis pulcsit vagy garbót hordasz-e.

d eha elkezded megmagyarázni, hogy a kapucnis miért jobb, mint a garbó, akkor okoskodássá válik, és a garbósok foggal-körömmel védik majd a kiskarimát a nagykarima ellen. pedig előtte észre se vették.


háztartáson belül is ennyire egyszerű. anya megcsinálja a szelet húst, ubisalit, törtkrumplit, és nem veszel húst. nekem több év volt, hogy nem kellett, nem érdekelt, hát nem ettem. engem is kérdezgettek, hogy mi bajom, csak akkor még nem tudtam ilyen szép jelszavasan megfogalmazni. szóval nem olyan nagy dolog. bunkó mindenki, aki bármibe beleszól, ami csakis ízlés kérdése.

2014. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én már több, mint egy éve vagyok vega. Párommal együtt szoktunk le a húsevésről, és azt gondolom, hogy szívesebben vagyok együtt olyannal aki szintén vega. Engem taszítana kicsit, ha a párom húst enne... 21/L
2014. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!