Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti leszbi biszex...

Budapesti leszbi biszex lanyok valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a fogalmazas nem az erossegem,es nem is nagyon tudom,hogy mit kene irnom. Tudom nem eppen egy jo inditas de hatha. Rendszeresen sportolok,imadok tancolni es lovagolni. Nagyon szeretem az allatoka.Nagyon porgos vagyok es nem szeretek itthon ulni,szeretek setalni es nagyon romantikus lelek vagyok. Imadok este a varosban setalgatni fagyizni vagy kavezni szeretem az este hangulatat a fenyeket a varos zajat. Roviden most ennyi jutott eszembe remelem nem ilyesztettem el senkit. Ha erdekel ijatok privit.

2014. márc. 5. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
kár, hogy az ellentéted vagyok, de szintén bi. hány éves vagy amúgy?
2014. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy/biszex?
2014. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az mindegy. En leszbi vagyok. :)
2014. márc. 5. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
mindjárt válaszolok gépről priviben :))
2014. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
látom még nem volt dolgod ellentéttel...annyira nem jó az...
2014. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
undorító vagy
2014. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Mert te biztos jobb vagy azzal,hogy nevtelenul masokat bantasz! Gratulalok!! Ez igazan egy illemtudo emberre vall!
2014. márc. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!