Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedem egy nővel, de...

Ismerkedem egy nővel, de bénázom. Tanács valaki?

Figyelt kérdés

Normál esetben teljesen magabiztos vagyok minden helyzetben és mindenkivel, de az ő társaságában úgy viselkedem mint egy tapasztalatlan tini. Látom rajta ezen jól szórakozik. :) Néha én is amikor elmélkedem a dolgokon. Szimpátia megvan. Valaki tudna nekem tanácsot adni aki már volt hasonló helyzetben és megoldotta?


A "teperd le azonnal" és társai kommenteket már ismerem. :)


Előre is köszi.

27f



2014. márc. 6. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pedig ennél jobb tanácsot nem lehet adni,ha ő érzi nyeregben magát,az nem a legjobb helyzet. Vedd át az irányítást
2014. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy gondolj rá, mint leendő gyerekeid anyjára. Ez sokat segít.
2014. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Látod ez a bajom. Nem fog komolyan venni ha ilyen nyomi stílusban bókolok meg viselkedek, mert ez már nem az a korosztály, de nem tudok mit kezdeni a helyzettel.


Nagyban segítene ha egy nő leírná...mire gondol ilyen szituban :) Akár privátban is ha úgy egyszerűbb. Fontos lenne, mert meg akarom hódítani ezt a nőt egy komoly kapcsolatra.

2014. márc. 6. 13:22
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2/3


Már van gyereke. :D

De nem, nem úgy gondolok rá, azt a leckét már megtanultam... :)

2014. márc. 6. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak légy önmagad. Ne akarj játszmázni hisz azt akarod magad miatt kelj neki! :) Ha meg most nem ez fog megtetszeni neki később kiábrándulhat.

Normális tanácsot meg ne várj,hisz nem ismerjük a szitut így nem nagyon lehet adni! :)

2014. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedsz, mármint már el is hívtad randira? Ha igen, akkor az a lényeg, hogy lássa, milyen udvarias vagy, előzékeny, romantikus, de közben igazi férfi, mármint olyan, aki kézben tartja a dolgokat, határozott. Nem baj, ha néha zavarban vagy, ez még imponáló is lehet neki. Ha bejössz nála, és összejöttök, akkor előbb-utóbb úgyis kijön az "igazi személyiséged".
2014. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Ismerkedem egy nővel, de bénázom."

OK, bénázz csak nyugodtan. :)

Tudod te, mennyire lehet szeretni valakinek a bénázásait?


"az ő társaságában úgy viselkedem mint egy tapasztalatlan tini. Látom rajta ezen jól szórakozik. :)"

Helyes!

Az a jó, ha tudtok EGYÜTT nevetni - akár az ilyen bénázásokon is. (Ezekből lesznek később a legszebb emlékek!)


"Szimpátia megvan."

Akkor jó. Feladat: Bénázz tovább nyugodtan. Hidd el, hogy a legjobb úton haladsz. Ne akarj "nem bénázni".


"Valaki tudna nekem tanácsot adni aki már volt hasonló helyzetben és megoldotta?"

Szerintem a legjobb úton vagy a megoldás felé, amennyiben például erről is el tudtok beszélgetni, és (ismét azt mondom) tudtok EGYÜTT nevetni ezen.


"A "teperd le azonnal" és társai kommenteket már ismerem. :)"

Hát jó, ne azonnal... Úriember az, aki tud 5 percet várni. :)

Nyugi! Szerintem nem kell téged támogatni... Nyugodtan nyílj meg neki is, és beszélgess el vele is ezekről a vívódásaidról.

A nők többsége szereti az ilyen beszélgetéseket, és sokkal többet megismer belőled ezeken keresztül, mintha elviszed az állatkertbe és bemutatod a gorillának....


Hajrá!

Ja, és teperd le! :D


Pedro

2014. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Ment mindnekinek a pacsi!
2014. márc. 6. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!